Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem-e, ha a 7....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem-e, ha a 7. nap helyett már 5. napon lefeküdtem a barátommal? Sokat számít ez a két nap?

Figyelt kérdés
Van egy kis aggodalmam, és szeretnék tőletek tanácsot/segítséget kérni. Komoly válaszokat/tanácsokat kérek, mert nem viccnek szánom a dolgot, tehát az írjon, aki ért is a témához. Köszönöm előre is! Most írattam fel fogamzásgátlót (yasminelle-t) és az volt ráírva, hogy 7. nap után vagyok teljesen védve a terhesség kockázatától. Azonban a barátommal 5. napon lefeküdtünk, és most félek, hogy talán ez a két nap számít-e. :S (szebben nem tudom megfogalmazni. ) nem bennem ment el, de azért az előváladék is tartalmazhat spermát. Szerintetek az a két nap nagyon sokat számít? Lehet-e belőle valami gond? A tablettát rendesen szedem, eddig mindig pontban. Különösebb mellékhatásai nem voltak, tehát a gyógyszer elvileg jó a szervezetemre. Köszönöm a válaszokat előre is! Üdv: N (18)
2011. aug. 22. 18:41
1 2
 1/13 BlackSword ***** válasza:
Fogadd gratulációmat... ennyi ésszel... Mert nem tudtatok volna várni még két napot... akkor most nem izgulnál...
2011. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
így kb annyit ért mint egy lyukas óvszer. gg.
2011. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted miért azt írták, hogy 7 nap után véd? Tehát az 5. napon nem. Nagyon jól írtad, az előváladék tartalmazhat hímivarsejteket. Ebből az következik, hogy akár terhes is lehetsz. Vagyis nem értem miért kérdezed meg. Csinálj egy tesztet és majd kiderül.
2011. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kis buta liba vagy a barátod meg egy ostoba tulok. :) 2 nap Istenem, 2 nap! Addig simán mehetett volna orál vagy nem is kellett volna semmi, 2 napot bárki kibír....


Nincs rá olyan túl nagy esély, hogy terhes vagy, de azért ez a kis esély is több, mint ami oké volna.

2011. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most nem megbántani akarlak, de komolyan...feltalálták már az óvszert!!!
2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom írni, hogy a Titanic is 4 elárasztott kamrával még fent maradt volna a víz felszínén, de sajnos 5 kamrát sértett fel a jéghegy. Ha az öt csak eggyel több a négynél, akkor a fene vigye el, hogy elsüllyed! Ugyanez van itt is. Ha valamire az van írva, hogy 7 (HÉÉT), akkor az nem azt jelenti, hogy az 5 az már MAJDNEM jó, mert tökre közel van a héthez. Ezeket a számokat nem Andersen találta ki, és a csomagolódoboz tetején meséli őket, hanem gyógyszerészek.

Egy szóval, lóf*szt sem ért a tabletta az ominózus alkalommal, úgyhogy lehet drukkolni, hogy az előváladékból ne kerüljön ki egy madmax survivor.

2011. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a válaszokat!
2011. aug. 22. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is yasminelle-t szedek. A tájékoztatóban igazából az van, hogy ha a menstruáció első napján kezded, akkor már az első naptól védve vagy, ha a menstruáció egyéb napján, akkor egy hét után. Én első nap kezdtem szedni, mégis vártunk 2 hetet, akkor is csak megszakítással és a következő levéltől már anélkül. Igazából nem hiszem, hogy terhes lettél, de szerintem mikor meg kell majd jönnie, csinálj egy tesztet akkor is, ha megjön, hátha csak a tabi miatt jön meg.

Amúgy meg 5 nap alatt nem jön ki semmi mellékhatás.

19/N

2011. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát remélem nem lesz semmi, annyira sokan úgy csinálják megszakítással, és nem félnek..:/

Lenne még egy kérdésem. mióta szeded ezt a gyógyszert? és nem volt még Neked rossz mellékhatás??? ja meg hogy megjöhet úgyis a menzeszem, hogy terhes vagyok:O .. ilyet még nem hallottam..:/

2011. aug. 22. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:
A jó ku...a anyátokat, hogy nem tudtok válaszolni rendesen csicska hülye tízévesek. Akkor írjatok valamihez véleményt ha eleget tudtok a dologról. Menjetek az fbre kötekedni. Utolsó meg normális.
2011. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!