Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem-e, ha a 7....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem-e, ha a 7. nap helyett már 5. napon lefeküdtem a barátommal? Sokat számít ez a két nap?

Figyelt kérdés
Van egy kis aggodalmam, és szeretnék tőletek tanácsot/segítséget kérni. Komoly válaszokat/tanácsokat kérek, mert nem viccnek szánom a dolgot, tehát az írjon, aki ért is a témához. Köszönöm előre is! Most írattam fel fogamzásgátlót (yasminelle-t) és az volt ráírva, hogy 7. nap után vagyok teljesen védve a terhesség kockázatától. Azonban a barátommal 5. napon lefeküdtünk, és most félek, hogy talán ez a két nap számít-e. :S (szebben nem tudom megfogalmazni. ) nem bennem ment el, de azért az előváladék is tartalmazhat spermát. Szerintetek az a két nap nagyon sokat számít? Lehet-e belőle valami gond? A tablettát rendesen szedem, eddig mindig pontban. Különösebb mellékhatásai nem voltak, tehát a gyógyszer elvileg jó a szervezetemre. Köszönöm a válaszokat előre is! Üdv: N (18)
2011. aug. 22. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy vmi feketén fehéren le van írva, de szarnak rá az emberek. Ezért van az, hogy a tabletták hatásfoka a tinik körében sokkal de sokkal alacsonyabb, mint idősebbeknél. Mert ahhoz is hülyék, hogy normálisan használják.

Amúgy nem túl nagy az esély a terhességre, de benne van a pakliban. Imádkozzál, ugyanis fogamzásgátló mellett 72 órást sem vehetsz be.

2011. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Figyeljetek, komolyan:D


Nem ítélkezést kértem, azt nyugodtan lehagyhatjátok ok? Köszönöm annak az egyetlenegy embernek, aki nélkülözte. az előítélet, meg a bíráskodás az megy.... de az őszinte, értelmes válasz nem. Megkértem szépen ott látod fent a levélben, hogy komoly választ szeretnék, ítélkezéshez meg senkinek semmi köze! Azt hiszem emberek vagyunk és követünk el hibákat. Még mindig több eszem volt, mint aki csak úgy megszakítással csinálja. Én sem akarok senkit sem megbántani, de ha már ez az előítélet megy. Elvileg lehet bevenni amúgy:) csak fel kell hagyni egy ideig a fogamzásgátlóval, uh az okoskodjon, aki szed fogamzásgátlót, vagy orvos, vagy volt már ilyen helyzetben. És kíméljenek a nőutáló barmok:D kössz!!!

2011. aug. 23. 07:37
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja és le a kalappal a sok okoskodó előtt.... :D egyikőtöknek se volt igaza, bár még a végén a nőgyógyász is tévedett.... :D :) a rendes válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2011. aug. 24. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!