Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj hogy hajnalbam ettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy hajnalbam ettem?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlo tablettahoz vettek ma vert tolem reggel, es hajnalban ettem egy muzlit.

Szerintetek baj???????


2014. jan. 6. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
el fogsz hízni...
2014. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a fogamzásgátló nem is hat de a magzat éhen hal.
2014. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy éhgyomorra menj? Mert akkor igen, baj.
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem terhes sem semmi, csupan fogamzasgatlot valtunk, es nem tudom az eredmenyt mennyire befolyasolja a csoki. Mert egyebkent tudom hogy gaz, de a tabinal is szamit az efajta eredmeny??
2014. jan. 6. 15:31
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem emlekszem. Az a baj. Es parazok hogy nem esz jo az eredmeny :(

Szoval ismet buta voltam....

2014. jan. 6. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Passzolom, nem értek hozzá, a vércukorhoz biztos éhgyomorra kell, de a fogamzásgátlóhoz a májadat, vesét, trombocytát nézik asszem, ezeknek meg szerintem mindegy, hogy eszel e egy müzlit reggel vagy sem.

De ha nagyon aggódsz, kérdezd meg az orvost, hogy így készült a lelet, és kell e másik.

2014. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem az itt fontos paraméterek nem ingadoznak az evéstől (süllyedés, vértest, stb.), ne aggódj.
2014. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi utolso ez megnyugatott :D kicsit :D
2014. jan. 6. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!