Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggatlo (cypromix) bevetele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggatlo (cypromix) bevetele utan tejeset ettem. , a tej miatt csokkenhet a hatasa?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus, ilyet még nem hallottam. Az antibiotikum talán igen, na de a tej? Hol olvastál ilyet? benne van a gyógyszer tájékoztatójában talán?


A másik meg az, hogy a Cypromix nem fogamzásgátló, hanem a bőrödre van, erre találták ki. A fogamzásgátlás csak egy mellékhatás, és korántsem 100%-os. Olyan simán teherbe eshetsz vele, mint a pinty, ha más módon nem védekezel.

2009. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
komolyan olyan dolgok merülnek fel egyes emberekben... valamelyik nap valaki azt kérdezte hogy a dohányzás csökkenti-e a hatását... szerinted az orvos nem mondaná el ha ilyen alap dolgot hogy tej, nem lehetne mellette inni???
2009. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nm tudom honnan tudod hogy nm ved, nekem foggatlokent irta fel.sokan hasznaljak es biztonsagos. amugy e tej alt csokkenti a gyogyszer hatasat . de nm tudtam hogy itt igen e.
2009. aug. 8. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem a tejet a tejtermékeket, a párom meg szexelni szeret. én is bogyót szedek(bár nem ezt) de nemhiszem h csökkentené bármien fogamzásgátló hatását is egy pohát tej(v bármi):D szóval sztem ne aggodj:D

ha aktiv alkoholista v drogos lennél akkor lehetne probléma:D

16/L :D

2009. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

[link]

A Cypromix fogamzásgátló hatással is rendelkezik, azonban csak akkor alkalmazható, ha a fenti tünetek miatt hormonkezelés szükséges. A Cypromix nem adható csak fogamzásgátlás céljából.

2009. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyszóval a betegtájékoztatóból is kitűnik, hogy nem fogamzuásgátló, hanem a bőrre ható hormonkészítmény. Foigamzásgátló hatása is van valamennyi, ezért aki teherbe akar esni, ne szedje, de aki nem akar teherbe esni, annak nem elég jó. ha az orvosod ezt írta fel baba ellen, akkor megvan róla a véleményem. ha az én orvosom lenne, sürgősen lecserélném olyanra, aki érti a dolgát!!
2009. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és a betegtájékoztatóban egy szó sincs tejről vagy tejszármazékokról. Nem tudom, honnan vetted ezt, valaki biztos elpletykálta, te meg elhitted neki. ANTIBIOTIKUM az, ami csökketni a fogigátlók hatását, meg a HÁNYÁS, HASMENÉS.
2009. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
foggatlokent irta nekem fel doki., meg kerdete hogy hajlamos vok e a pattanasokra. nekem igy irta fel. lindynette20 at szedtem regebben de kikeszult a gyomrom tole. sokan irtak hogy jo foggatlo es nm is draga.
2009. aug. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!