Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is csúszik a foggátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is csúszik a foggátló mellett a menzesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem már lassan 2 éve szedem a cypromixet, és először mindig szombaton jött meg, később elcsúszott vasárnapra amivel nincs is baj, mert ugye az a 4.-5.nap. Most meg úgy látom ez a 2. alkalom hogy hétfőn fog megjönni,lehet kedden. Normális?

Nem vagyok terhes mielőtt erre gondolna valaki.

Ez is benne van a 7 napos szünetben mert csütörtökön kedzem a gyógyszert.


Egyszerűen nem mindig azon a napon jön meg.


2011. jún. 6. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! nekem össze-vissza ugrál!:D én is 2 éve szedem. eleinte kedden éjjel jött meg, aztán szerda napközbenre általánosult, de van, hogy csak csütörtökön jön, van, hogy csak csütörtök este... szóval szerintem nem gáz, de a doki többet mondhat.
2011. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dokik is azt szokták mondani ha a 7 napban megjön akkor nincs miért aggódni. Csak furcsa, meg mindig számítok rá hogy tudom melyik nap:)
2011. jún. 6. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, és mindig parázok, mi van ha nem hatott

És most kaptam olyan gyógyszer, aminél csak 6 nap szünet van. Első levél után a 6. napon jött meg, akkor is alig (teszt negatív)

2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!