Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg lehet hízni a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet hízni a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

és eggyáltalán 100%-os biztonságot nyújt? :o

hogyan lehet be szerezni és kell nőgyógyászhoz menni?

mik a hatásai?



2014. jan. 2. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyedül az absztinencia nyújt 100%-os védelmet.
2014. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyújt

mindenképp beszélj a nődokiddal!

2014. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet hizni tölle felborul a hormonháztartás.
2014. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, semmi nem nyújt 100%-os védelmet, de majdnem...


A fogamzásgátló tabik Pearl indexe 0,1-0,5, ami annyit jelent, hogy ezer nőből, aki így védekezik, helyes használat mellett 1-5 esik teherbe egy év alatt. Plusz ehhez jönnek a helytelen szedés miatti terhességek (kimaradt szem, hasmenés, hányás, antibiotikum szedése).


De az egyik legbiztonságosabb! Nőgyógyász írja fel, előtte kell pár vizsgálat.


Hízás, egyéb mellékhatások személyfüggő, általában olyankor szólni kell, és írnak fel mást.

2014. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég fiatalnak tűnsz a tájékozottságod alapján, várj még a tablettával, mert szétcseszi a hormonháztartásodat.
2014. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát hány èvesen érdemes elkezdeni szedni?
2014. jan. 2. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem életkorfüggő! Akkor, amikor már a méhed, petefészked nincs fejlődésben! Ez kb akkor van, amikor már 2 éve rendszeres a menzeszed.
2014. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne mondd már nekem, hogy egy 14 éves szervezetének nem tesz rosszat a fogamzásgátló!!


Kérdező: én 18 éves koromban kezdtem el szedni, ugyanis ez 1, nagy felelősség, folyamatosan rendszeresen kell szedned 2, sokáig féltem a mellékhatásoktól és nem akartam 15-16 évesen szenvedni a tablettaváltásokkal 3, hatalmas adag hormon, ami egy életre tönkreteheti a hormonháztartásodat, ha esetleg olyan tablettát kapsz, ami nem megfelelő számodra.

2014. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és 4: tényleg csak akkor érdemes, ha valami olyan problémád van, ami miatt felírják, vagy ha már elég komoly a párkapcsolatod és nagyon aktív a szexuális életetek. Ez pedig - bármennyire lehettek szerelmesek - 14-16 évesen még korai.
2014. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!