Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Reziat szedek 4honapja es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reziat szedek 4honapja es most felmerult egy kerdes?

Figyelt kérdés
3 honapig mindig ugy volt, hogy beszedtem mind a 4 zold tablettat es mindig utana jott meg vagyis a kovetkezo level elso tablettajat mindig akkor vettem be amikor megjott. Azonban a 4. Honapban nemjott meg akkor hanem a masodik aktiv tabletta szedesenek napjan jott meg. Ez mennyire normalis? Es abbol nincs baj, ha ott volt egy nap amikor nem is menstrualtam de szedtem tabit? Elore is koszi
2014. jan. 2. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászodat kérdezd meg erről, ő biztosabbat tud mondani. Én is Reziát szedek, már egy éve, de még mindig nem állt be a placebos négy napra a vérzésem, a harmadik zöld tabinál jön meg, és a következő levél második fehér tablettájáig tart, de azt mondta az orvosom, hogy ez normális, attól még véd és jó.
2014. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!