Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esemény utáni tabletta? Csak nőgyógyász irathatja fel? Ha bemegyek patikába és kérek akkor úgy nem adnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 13:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát,akkor valszeg fel kell utaznod Pestre,vagy a legközelebbi kórházba.De reméljük nem lesz ekkora peched...:) Amúgy mondom,vészhelyzetben ha bemész a háziorvosodhoz,ami gondolom van ott ahol te laksz,az is felirhatja,én ezt hallottam.
2008. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
86%

Gyönyörüek vagytok mondhatok tipikus kis fa.ok ! Mi az hogy fölcsinálom a csajt az pá ?? Szerintem dögöljön meg az ilyen !! Nem akkarok tapló lenni de az ilyennek az lenne a lagjobb hogy ha az elsö és az utolsó sexuális élménye az volna a ha fejbe ba*nák egy baltával .

Annak örülök hogy vannak azért kivételek .

2009. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak: Ahhoz képest, hogy 20 éves vagy, agyilag biztosíthatlak afelől, hogy egy cseppet sem vagy felnőtt, de még csak a gondolkodásmódod sem. Amúgy meg eléggé faragatlan egy p*cs vagy. Mivel felelőtlen vagy, azt tanácsolom, hogy szedj össze valami útszéli k*rvát, őt tuti megd*ghatod gumi nélkül is, remélem összeszedsz valami betegséget és abba döglesz bele!!!!
2010. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Sziasztok. Tegnap hajnalban együtt voltam a barátnőmmel, és nem volt gumi.. 7 napja volt neki mensije, így kicsi a valószinüsége, azért a terhességnek ugye? Az esemény utáni tabit, nekemis, vagyis ha a fiu megy ügyeletre felirják, vagy csak a lánynak? Válaszokat köszi.
2011. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nagyon régi kérdés, véletlenül dobta ki a gugli, de már annyira felb*sztam magam rajta, hogy muszáj válaszolnom! Bár az első válaszoló, ha jól számolom, már 23, és remélem agyilag is fejlődött egy kicsit.

Azon, hogy egy csaj csak azért kell, hogy megdughasd, azon nem is csodálkozom, már minden hímnemű emberből kiábrándultam ilyen téren..

De basszus, legalább magad miatt gondolkozz egy kicsit!! Ha a csak esemény utánit vesz be, akkor minden egyes perccel nő az esélye a teherbeesésre! Honnan tudod te, hogy mikor fogja bevenni a tablettát?

Ha ennyire érzéketlen vagy, gondolom az sem hatna meg, ha születne egy gyereked (isten ments!). (Mert nem tudhatod, hogy ha a lány teherbe esik, akkor meg akarja-e tartani, akármilyen rosszkor jön is. Legtöbb lánynak hatalmas lelki teher egy abortusz. És amilyen lehet a kapcsolatotok, szerintem neked lenne a legkevesebb beleszólásod.) Oké, hogy leszarod szegény gyereket és azt sem fogja tudni, hogy ki az apja, de a gyerektartást akkor is fizetned kell! Sok tízezer forint minden hónapban, amit másra is elkölthetnél.. Ha ennyire nem szorult beléd semmi empátia, akkor legalább önzőségből gondold végig a dolgokat!

Bárcsak a lányok hamarabb rájönnének, hogy a legtöbb férfit kb. semmi sem érdekli a szexen kívül (főleg ilyen korban) és ezért képesek átgázolni mindenen és mindenkin. (És tisztelet a kivételnek, bár én személyesen még nem találkoztam ilyennel.)

2011. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

jesszus maria,micsoda allatok vannak...

megb@szna az anyjat is gumi nelkul az ilyen...

te egy allat vagy...

mar eltelt par ev a kedes ota... kivancsi lennek mi van veled,hanyszor voltal mar a korhazban kulonbozo folyos,viszketo,rohado,gombas,budos farokkal :D

2012. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült már esetleg baltával lecsapni valakinek azt a farkat? :D Azóta kellett a tabi? :D a végét mindig lehagyják xd
2022. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!