Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esemény utáni tabletta? Csak nőgyógyász irathatja fel? Ha bemegyek patikába és kérek akkor úgy nem adnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 13:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%

Ennyi sok okostojás balfaszt.

20 vagyok amúgy, és tényleg rohadtul nemérdekel mi lesz vele, ugyanis csak a szex miatt tartom. Hol fog engem érdekelni, hogy mi lesz vele később? Sok törékeny lelkű faszjancsi. Tisztában vagyok vele hogy évente csak 1 ajánlott és az is sok, de ő úgy tudja, hogy szabad amennyit csak kell én meg nem fogom megmondani neki, hogy tönkrebassza magát vele mert nekem így jobb. Franc televan a gumival már. A dugásnak az a lényege, hogy érezd a farkadon a puncit és ne valami műanyag szar dörzsölgesse...pffff

2008. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

hidd el kisöreg,ha te nem mondod meg neki,majd az orvos vagy a gyógyszerész felvilágositják...szal ne örülj előre...egyik csaj sem hülye hogy olyat szedjen rendszeresen ami totál kiüti...

egyébként pont ezért ajánlottam a pharmatexet,mert azt a csaj berakja és te nem is érzed és lehet gumi nélkül is!!! De ne legyél ennyire köcsög mert sztem igy egy csajt se fogsz tudni rendszeresen kúrni,mert mind ott fog hagyni!! Bár az jobb is lesz nekik...eszem megáll...

2008. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
7%
pharmatex neki nemjó. Ki mondta, hogy többször kell a lány? Van másik
2008. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem a következö nöd AIDS-es lesz!
2008. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
undorito, mekkora egy pocs vagy! ilyen alantas gane modon tonkretenni valaki lanyat?! kopj fel es allj ala. egy rozzant kecske segget sem erdemled, nemhogy egy csajt. hanyok toled!
2008. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
ismét egy egoista fasz akinek csak a dugáson jár az esze arra nem gondol hogy a másiknak kára lehet belöle,majd meglepödsz gumi nélkül kapsz szép szifiliszt vagy AIDS!!:O
2008. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

Én azt mondom, hogy amelyik lány hagyja, hogy ez a kis köcsög megdugja gumi nélkül, akkor az se különb, és megérdemli, hogy terhes legyen vagy összeszedjen valami szart.

Nem kell az ilyen csajokat félteni, hogy jaj, szegény kislány.

Én 25 éves csaj vagyok és érdekes, nekem még nem volt dokgom ilyen szarrágó pasival, és 6 éve élek párkapcsolatban és nem kell más pöcs!

Úgyhogy amelyik lány lefekszik ezzel a kis pöccsel, az olyan is, és magára vessen...

2008. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
Bár egyetértek az előttem szólóval remélem ha terhes lesz a szex partnered lesz annyi esze, hogy bíróság útján követelje a gyerek tartást!!!
2008. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező,rólad meg itt teljesen elfeledkeztünk...:D

Tehát a válasz:elvileg nőgyógyász irja fel,de ha pl.hétvégén történt a baleset,akkor az ügyeleten is felirnak.Minden kórházban van ügyelet gondolom a nőgyógyászaton is.De asszem háziorvos is felirhatja.

2008. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát... Nyugalom nem feledkeztetek el rólam, mert kaptam kielégítő válaszokat :) És köszönöm. Persze csak a normális válaszolóknak:) Amúgy nekem nincs még rá szükségem és remélem nem is lesz. De az a gond, hogy nekem a nőgyógyászom csak hétfőn és pénteken rendel és a környéken nincs is kórház, csak pesten... És, ha mondjuk kedden történik a baleset nincs máridő várni péntekig. Olyankor mit csináljak?? Am 16 vagyok
2008. júl. 15. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!