Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esemény utáni tabletta? Csak nőgyógyász irathatja fel? Ha bemegyek patikába és kérek akkor úgy nem adnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%
Ez engem is érdekelne...pár nap múlva lefekszünk a barátnőmmel de nem fogom felhúzni a kibaszott gumit, tabit meg nem szed.
2008. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
elég húzós ára van kb 5000...
2008. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

És tablettát adsz neki ami meg jó pár hónapra felboritja a hormonháztartását és rosszul lesz tőle ....

Hogy milyen szivesen csapnám le a farkadat egy fejszével ...


Kérdésre válaszolva 5-7000 Ft körül mozog

2008. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5000 Ft és vényköteles. Csak szakorvos írhatja fel. Ha bemész a patikába, elküldenek orvoshoz receptért.
2008. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

első hozzászólónak gratulálok. mi az h nem fogod felhúzni azt a kibaszott gumit?gondolkozz már. ha le akarsz vele feküdni akkor a védekezés is hozzátartozik a dologhoz. ameddig ilyen hülye vagy addig ne feküdj le senkivel. és mit gondolsz? majd csináljátok gumi nélkül utána meg majd mehet a barátnőd nőgyógyászhoz feliratni mert te nem voltál hajlandó gumit húzni. meg nem gondolod hogy ez mekkora megterhelés a szervezetének? tele van hormonokkal . gondolkozz már hülyegyerek. ő szívjon szegény mert te nem vagy hajlandó védekezni. nem tudom hány éves vagy de maximum 14-15 lehetsz...


Kedves Kérdező!


ha bemész a patikába úgy sajnos nem adják ki:S csak nőgyógyász írhatja fel és az ára kb. 4000 ft körül mozog, de persze vannak ettől olcsóbbak is valamennyivel meg drágábbak is. és jobb elkerülni mert nagyon beleavatkozik a szervezetbe. nem túl kellemes. úgyhogy inkább védekezzetek gumival( ne úgy mint azt az első hozzászóló gondolja). ha pedig megtörtént már a baj akkor irány a nőgyágyász ő majd segít és felírja a gyógyszert. csak ügyesen:) Puszi

2008. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom a fejszéshez, pedig pasi vagyok...
2008. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló: Az esemény utáni tabletta nem gyerekjáték!! Tudod te,mennyi hormon van abban? Tönkrevághatja vele a szervezetét!Látszik nem törődsz a barátnőddel,csak az a fontos h neked jó legyen! Váááá kinyilik a bicska a zsebemben !!

Tehát,vagy felhúzod a gumit a farkadra,vagy használjatok Pharmatex krémet,ez egy spermaölő,hüvelybe kell felrakni és megöli a himivarsejteket. Bár ha én a barátnőd helyébe lennék,le se feküdnék veled igy! Szegény csaj...

2008. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
5-7000 ezer körül mozog ,de borzaszto nagy hormonadagot tartalmaz.A hülyegyereknek azt üzenem hogy olvasd el a használati utasitást és szépen görgesd le.Nem igaz nem lehet megérteni elöször tanulj meg olvasni utána kufircolj nem nöttél még fel ehhez!
2008. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda pasik vannak....Én a barátnőd helyében nem hogy nem feküdnék le veled,de ki is dobnálak,az tuti.Hogy lehetsz ilyen felelőtlen,önző stb.

Én is úgy tudom,hogy kb. 5000 ft körül van a tabletta ára.

2008. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

a neve "postinor", csak ha megis kellene.

es nalnuk romaniaban nem kell recept hozza s az ara is csak ugy 2000 forint korul mozog, sajnos egyszer kellett a baratnomnek :( honapokig ossze-vissza jart a menzesze.

ha lehet keruld!!!

2008. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!