Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfön lefeküdtünk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfön lefeküdtünk a barátommal, és elszakadt a gumi. De nem vette észre, kivette amikor elélvezett. Attól is terhes lehetek, ha elélvezés közben a pénisze hozzámért, vagy egy kicsit belement a hüvelyembe? Vagy teljesen be kell nyomnia ahhoz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 10:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
hát én 2évig használatm masculant sosem volt belöle bajom de inkább használjatok durexet vagy lifestylet!3 nap a beágazodást azt akadályozza meg a tabiu és a beágyazodás után 3 nappal tudja kimutatni.
2008. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem kell annyira megijedned..Mivel rengeteg tényező kell ahhoz hogy vki teherbe tudjon esni!!!Pl. h ne érintkezen a pénisze a gumival, mert az megöli a spermákat,ezenkívűl a természetesen fennáll a veszélye annak hogy terhes lehetsz, de biztosan akkor lehetnél(Szerintem) Ha benned ment volna el...Az hogy kicsit hozzáért a hüvelyedhez semmit nem jelent mert ha utána befolyt is csekély esély van rá mert közben persze azok el is pusztulhatnak..Ezenkívül fiatal vagy még és nem tudni mennyire vagy termékeny..Szóval én annyit tudok mondani nem kell megijedni velem is történt hasonló, sőt szinte uyganez és semmi bajom nincs ..Persze ez egyén függő,de a gyógyszert gondold meg..Mert én is bevettem de feleslegesen... Azt tanácsolom menj el orvoshoz gyorsan, de ne kapkodj anniyra a tabletta után..Mert nem jó a szervezetednek..Puszi..( Ha akarsz írj nyugodtan...)
2008. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem három nappal.... a terhesség a hormonális változások alapján kimutatható, amikhez idő kell. Kb 2 hét alat jut el a hormonszint a mért mennyiségre...
2008. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen ,nekem sem lett bajom de az az egy hónap asmig görcsöltem poklok pokla volt:STényleg viszonylag kicsi az esélye.De te tudod mit teszel.
2008. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe esni bármitől lehet, amikor a pénisz a hüvelyedben jár. Ha egy milliméterre, ha egy centire, ha harminc centire. Ezzel éles ellentétben akik gyereket akarnak, van hogy hónapokig próbálkoznak védekezés nélkül, mire összejön, sőt, vannak meddő párok is. Ennyi alapján nem lehet belőni, hogy ti éppen melyik csoportba tartoztok. Ha a 72 órás tablettával már elkéstél, akkor nem marad más, mint két-három hét elteltével elvégezni egy terhességi tesztet, vagy elmenni nőgyógyászhoz. Azon, hogy a teszt hány napos terhességet mutat ki, nem érdemes szüttyögni, mert bizonytalan. A két-három hetes magzatot már nagy hatékonysággal kimutatja, a hat napost pedig nagyon alacsony hatékonysággal.
2008. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
még nem késtem el a tablettával,tegnap történt minden 3ora körül...barátommal ugy beszéltük h szombaton csináljuk meg a tesztet,de ma megyek megvenni.
2008. júl. 15. 12:59
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

szombaton nem valoszinü hogy ki fogfja mutatni jobban járnál az esemény utánival ugy biztos nem lehet semmi.

Tényleg nem érdemes kockáztatni én igy vagyok vele nem ér meg egy abortusz meg annak a szövödményeit esetleg.

2008. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
de már februárban bevettem és állitolag csak félévente lehet igy nem merem bevenni...egyszer már csináltunk tesztet,és azt irta h 3nap után kimutatja(és az elsö vizeletnél kell)...
2008. júl. 15. 13:29
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
figyelj csajszi. egy a kérdés. akarsz babát vagy nem. nyilván nem. akkor hiába veszed a tesztet. az még úgysem mutatja ki. és ha igen azzal se mész túl sokra. de most még meg tudod akadályozni h abortuszod legyen. vedd meg azt a tabit . jobb lesz hidd el. nem kell legláabb görcsölni. gondolkozz el ezen kicsit. nem egy lány volt aki terhes lett így ahogy te is vagy ahogy te is lehetnél.
2008. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, te csak azt hallod meg, amit meg AKARSZ hallani... Hidd csak el a butaságokat, amivel a pasid anyukája mag a pasid tömi a fejedet... Ahelyett, hogy inkább elmennél egy orvoshoz és megkérdeznéd tőle, hogy mi is az igazság ezekkel a dolgokkal kapcsoatban.


Ha már két éve van barátod (ez amúgy korai még szerintem, hiszen 15 körül lehetsz...) és történt már hasonló dolog, akkor írass fel inkább fogamzásgátló tablettát...

Ez nem játék! Egy gyerek életéről lenne szó, ha baj történik... Gondolj csak bele...

Amúgy meg a többiek jó tanácsokat adtak, és ha nem akarsz még kisbabát akkor fogadd meg őket.


Ja, és inkább szakértőtől érdeklődj utána ezeknek a dolgoknak, ne mindenféle (egymástól különböző) tanácsokra hagyatkozz, hidd el, jobban fogsz járni!


Remélem nem lesz baj!

2008. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!