Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfön lefeküdtünk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfön lefeküdtünk a barátommal, és elszakadt a gumi. De nem vette észre, kivette amikor elélvezett. Attól is terhes lehetek, ha elélvezés közben a pénisze hozzámért, vagy egy kicsit belement a hüvelyembe? Vagy teljesen be kell nyomnia ahhoz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 10:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Viszont gratula hogy ilyeneket meg tudsz beszélni a szüleiddel,nekem a mai napig nem volt pofám elmondani nekik ,pedig ök a legjobb szülök,sosem bántottak,mindig segitenek,de féltem hogy csalodnak bennem:( Elözö válaszolo voltma.


Andi

2008. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
37%
elnézést elözö elötti:)Andi
2008. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vegyetek 72órásat.Akármelyik nőgyógyász felírja a receptet, és bemész egy gyógyszertárba, kiváltod.Nekünk vasárnap volt ugyanez, tegnap délelött már rohantunk is be a kórházba a nőgyógyászhoz.Hát, tényleg nem tűnsz nagyon idegesnek, mi még ma is aggódunk ez miatt...Szerintem inkább vegyél be mégegy ilyen tablettát, minthogy abortuszra kelljen menned.És ettől simán lehetsz terhes, hülyeség az a 3cm...Szerintem ne várjatok, siessetek ezzel a tabival.

16éves lány..

2008. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
ja és az Escapelle tabletta 5200Ft. előző válaszoló
2008. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

most nagyon össze vagyok zavarodva,barátom és az anyja szerint nem lehet semmi,én nem tudom h most akkor mivan...

2008. júl. 15. 11:55
 16/36 A kérdező kommentje:
és ez hülyeség h nem vagyok ideges,..(amugy semmit sem old meg)és hogy ha ugy szakadt el,h beleélvezett és utánna?mert szerinte a gumi megöli a spermákat.de ma veszek tesztet,csak nemtudom h hány nap alatt mutatja ki.
2008. júl. 15. 11:58
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A gumi csak akkor öli meg ha spermacid anyaggal van bevonva
2008. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja elég nagy hülyeséget mondott.
2008. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
79%
A teszt a teherbe esés után kb 2 héttel tudja kimutatni
2008. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

nem 3nappal utánna?én ugy tudom.

hát masculan(nemtudom jol irtam-e)ovszert használtunk,ami sztem nem jo:leszakad a teteje.de azt mondta h van benne vmi ami megöli a spermákat.

a lifestyle play a legjobb.ki huztuk kb fél méterre ha nem több és nem szakadt el.

2008. júl. 15. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!