Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfön lefeküdtünk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfön lefeküdtünk a barátommal, és elszakadt a gumi. De nem vette észre, kivette amikor elélvezett. Attól is terhes lehetek, ha elélvezés közben a pénisze hozzámért, vagy egy kicsit belement a hüvelyembe? Vagy teljesen be kell nyomnia ahhoz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 10:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
igen, attól is.
2008. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabi sürgősen, ha nem akarsz babát. Igaz borsos az ára...
2008. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
igen, mert van előváladék is...de elég sok akadály van a spermának. pl. a hüvely nagyon savas, ha a spermium hozzáér akkor már meg is hal, meg még egy csomó ilyen :)...de ettől függetlenül, lehetsz terhes.
2008. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
100%
Bajban vagy, de nem tűnsz annyira idegesnek! Ha elmúltál 16, sipirc a tabiért, különben fennáll az esély, hogy gyarapodik a család!:-)
2008. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

hát nem multam még el 16.

és elég ideges vagyok..

de a barátommal lassan két éve vagyunk együtt,és nemrég megnyugtatott,mert ö otthon kért tanácsot.

2008. júl. 15. 11:17
 6/36 A kérdező kommentje:
neki otthon azt mondta az anyja h 3 cm-re kell lennie a pénisznek a magtól....és csak akkor lehetek terhes..
2008. júl. 15. 11:18
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Amit az anyukája mondott az szerintem hülyeség nem baj ha nem vagy 16 menj el egy tiniambulanciára ott felirják a tabit kb 5000 forint .Nem fogják hivni vagy értesiteni a szüleidet nyugodj meg!
2008. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
hát már bevettem egyszer februárban...7000ért vettük.de most nem anyámmal vagyok(elváltak)és csak vele lehet ilyet megbeszélni.hol van ilyen tini...?
2008. júl. 15. 11:28
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
elvileg fél évente lehet bevenni,lehetnétek oivatosabbak is vagy vegyetek jobb ovszert vagy vigyázzatok toljátok arrébb a csomagolásban az ovszert és ugy tépjétk el.Hát elvileg bevehetsz ,bár nagyon nem tesz jot mert borzasztó nagy hormonadag van benne!Ki is várhatod.Attol függ 12.hétig van abortusz.Azon csak nem csuszol ki.
2008. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Van sok korház a környéken,bár nem tom te hol lax....!És a nőgyógyásznál simán felirnak neked, aztán gyorsan fáltsátok ki és szedd be,me ha az aktus utána szeded be egyből az a legjobb, ha másnap akko már csak 75% és ha utcsó nap az már csak 50% és annál lejjebb van az esélye h még sem leszel terhes!!!!

Nekünk is volt már ien, és szerencsére, volt ott az utcájukba egy nőgyógyászhoz és ott felirtak nekünk szerencsére és egyből mentünk ki váltani és nekünk 5000 Ft volt:)

Sok szerencsét nektek!!!Remélem nem lesz semmi baj,de ha beveszed a gyógyszert nem sok esély van rá:)

2008. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!