Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy csak vírus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy csak vírus?

Figyelt kérdés

4 hete feküdtem le a párommal utoljára( azóta sajnos nem, mert meló miatt úgy jött ki, hogy nem találkoztunk.)

Egy hete megjött, pont akkor amikor kellett volna.

Azonban a héten nagyon rosszul vagyok, 3 napja szédülök és hányok. Voltam dokinál is, injekciót kapok, azt mondta, nem tudja mi lehet ez. Tesztet még nem tudok venni, mert nem városban lakom, itt meg nem akarok, mert másnap mindenki tudna róla.

Szerintetek terhes lehetek? Vagy csak egy vírus lehet?

Védekeztünk.. nuvaringem van, mindig betartottam az utasításokat!!!


2009. nov. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, ez valami betegség.
2009. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vok benne biztos de jobb ha veszel tesztet valaki olyannal akivel megbizol. és menj el nögyógyászhoz.
2009. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2009. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, nem kell idegeskedni. valamit benyeltél.
2009. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínű terhes vagy!!nekem is ugyanez volt fogamzásgátlót hagyd abba!!!
2009. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj dehogy vagy terhes :) Fogamzásgátlót szedsz és megjött, az esély 0 a terhességre. Egy sima vírus lesz, majd meggyógyulsz semmi baj:) Persze csinálhatsz tesztet, hogy megnyugodj, de biztosan nem vagy terhes :)
2009. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. azóta már jól vagyok, kaptam injekciókat is. Azóta hányingerem sincs :)
2009. dec. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!