Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért érzem így magam utána?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam utána? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek majdnem 1 hónapja ami már az első tablettától hat és 3 szem múlva véget ér az első levél. Az a problémám, hogy mióta a fogamzásgátló mellett a barátom elmegy bennem és utána mindig furcsán érzem magam! Mintha belülről lázas,forró lennék és gyorsabban ver a szívem. Ez pár óráig is eltart mikor már nem vagyok izgatott állapotban. Valamint szokott lenni ilyen kicsit barnás pecsételőféle vérzés. Igazából nem értem mitől lehet ez a belső égés az egész szervezetemben utána, de engem nagyon zavar és a közérzetem is rosszabb!
2013. dec. 27. 12:57
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:
Akkor irány vissza a nőgyógyász.. lehet a tablettától, melegség érzet, szaporább szívverés...
2013. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de miért csak közösülés után jön elő? már voltam nála de akkor csak a vérzéses részt mondtam neki.
2013. dec. 27. 13:18
 3/3 Ravel válasza:
Ha valami már csak felmerül benned érdemes visszamenni és másikat kipróbálni. Sajnos a fogamzásgátlót nagyon hamar és alapos vizsgálat nélkül felírják. A baj, hogy sokan nincsenek tisztában vele, hogy a fogamzásgátlásnak is van "ára". Nem akarlak rémisztgetni történetekkel, hogy melyik ismerősömnek mit okozott a nem megfelelő pirula, csak annyit tudok javasolni, hogy menj vissza az orvoshoz és keressetek másik fajtát, amivel a szervezeted is összhangban tud működni. Tulajdonképpen mindenkinek csak ezt tudom javasolni. Ha a legkisebb dolog is felmerül benned, hogy nem a megfelelő gyógyszert kapod ne legyél rest visszamenni és ha nem is tudsz konkrét magyarázatot adni, hogy mi a bajod csak annyit, hogy nem érzed magad túl jól azóta mióta szeded akkor is menj el és ha csak ennyit tudsz indoknak akkor ennyit mondj és igenis próbálj ki többfélét. Ennyit minden értelmes nő megtehet magáért! Igaz, hogy nem kellemes orvoshoz járni, és az orvoshiány és az egészségügy jelenlegi állapota miatt vannak akik csak elhajtják az embert, de a fogamzásgátló nem c vitamin, igenis árthat, csak sokan megelégszenek annyival, hogy a 'dolgát elvégzi' azt viszont már nem rakják a mérlegre, hogy milyen áron.
2014. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!