Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem futok utána. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem futok utána. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátnőm most nyári táborban van, a hegyekben ahol nincs térerő. Csak facebookon tudunk beszélni. És nekem nagyon hiányzik csak nagyon frusztrál hogy én sokat írok neki ő pedig lerendezi egy sorban. Tudom hogy annyi a program hogy sose ér rá, de én 2óránként lesem a facebookot hátha írt. És mikor látom hogy látta de nincs válasz ideges leszek...ő is szokott írni vagy küld képet. De nem érzem hogy annyira hiányoznék neki mint ő nekem...mit kéne tennem? Megoldás lenne ha nem keresném?
2013. aug. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd had szórakozza ki magát. Én imádom a barátomat tényleg mindennél jobban de vannak helyzetek amikor igen is kell tudni függetlenül tevékenykedni. Biztos hiányzol te is neki, de lefoglalja magát így kevésbé jut ideje ezen gondolkodni. Itt a jó lehetőség hogy te is kezdj valamit csal elfecsérled a drága idődet ha a nsap minden egyes percében a facebook előtt ülsz és várod hogy juj mikor ír már. Ha hazajött úgyis egy csomót fogtok beszélgetni meg együtt lenni használd ki hogy most te is csinálhatsz olyan dolgokat amiket egyébként nem tudsz ha ő ott van.
2013. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 évesek
2013. aug. 4. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem megoldás lenne ha nem zargatnád percenként, várd meg hogy ő írjon, de arra se válaszolj azonnal, kicsit vegyél vissza
2013. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!