Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól lép érvénybe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lép érvénybe a fogamzásgátló tabletta hatása?

Figyelt kérdés
a vérzés utolsó napján kezdtem el tabletta szedését,ami hétfö volt.De hétvégén szombaton(6.nap)szeretkeztünk és ö elment bennem.természetesen szedem a tablettát minden nap este 9-kor.még azanap szombaton is be vettem.Barátnöim szerint megkellet volna várni az egyhét fogamzásgátlói időt.én ezt nem tudtam.kérlek segítsettek....angel:(
2009. nov. 26. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húha! Hát én is kezdő tabi szedő vagyok, de úgy tudom hogy ha utolsó nap kezded el szedni akkor 1 hónapot kell várni, úgyhogy nagyon nem jól csináltátok! Tájékoztatóban amúgy biztos írják, hogy kell szedni és mikortól véd. Mensi első napján kell általában elkezdeni, akkor véd már első naptól általában, de én pl. megvártam az 1 hónapot is! Biztos, ami biztos! Remélem, nem lesz gond!
2009. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés utolsó napján kezdted el szedni a tablettát, tehát ebben a hónapban nem vagy még védett. Tehát a barátnődnek annyiban igaza volt, hogy várni kellet volna, de nem egy hetet, hanem egy hónapot. A következő levél elkezdésekor lennél védett.
2009. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
egy hetet mondanak, de érdemes egy hónapot várni vele, mert csak azután leszel biztosan védett! imádkozz, hogy ne legyen baj és hord le a nőgyógyászodat, amiért nem tájékoztatott rendesen!
2009. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

ha nem az első napon kezded el szedni, akkor egy hónapot kell várni. de a betegtájékoztatóban is bennevan.

temeg nagyon értelmes vagy, h előbb szexelsz és utána kezdesz el érdeklődni h mikortól véd a tabletta..:S

2009. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megérdemled! Kellemes Abortuszt!
2009. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huha!! Hallod?!Te aztán most nagy pácban vagy!!!

Eszednél vagy???Ugy íracc fel gyógyszert,h megse kérdezed,h mikortól véd stb.?! Megérdemled!!!:S(már bocsi)Meg neked milyen nőgyógyászod van,h nem mondta el magától?! Nagyon jó helyre jársz,grat!!!Meg neked is!!

Akkor én is elmondom még1x!!

Ha valaki a menszesz első napján kezdi el szedni a tabit akkor min. 1-1,5 hetet kell várni!!!

Ha valaki a menszesz ötödik napján kezdi el szedni a tabit akkor 1 HÓNAPOT KÖTELEZŐ VÁRNI!!! MIVEL AZ ELSŐ HÓNAPBAN NEM VAGY VÉDETT MÉG!

Amit most ti csináltatok az kb. moszt olyan,h gumi és tabletta nélkül szeretkeztetek!!

Nagyon felelőtlen vagy!

Remélem felkészültél az abortuszra ami nem lesz vmi jó érzés! Van itt gyakorin durva videok az abortuszról,csipegessél belőlük!

Az ilyenek ne éljenek szexuális életet!

Valahol sajnállak, valahol nem!

De leginkább a leendő gyerekedet sajnálom!

HA netán nem lennél terhes,akkor baromira,de baromira nagy szerencséd volt,de ennek k*rva kicsi az esélye!:S

Máskor majd vigyázztok!!!

2009. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Am a betegtájékoztatóba csak az van benne,h a menszesz első napján kezded akkor mi van!Más nincs benne!

Én is az 5dik napon kezdtem el szedni és nekem majd jövőhét hétvégétől lehet gumi NÉLKÜL!

Csináljál tesztet!!!

2009. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tortent?Megusztad?
2009. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!