Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapra abbahagytam, mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapra abbahagytam, mennyire volt káros?

Figyelt kérdés
1 hónapra abbahagytam a fogamzásgátlót 2 év után. Mennyire lehetett ez káros a szervezetemnek?
2013. dec. 22. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba? Kicsit bővebben? Mikor akarod újra szedni stb...
2013. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert szakítottam a párommal és nem akartam feleslegesen használni. Csak elfelejtettem, hogy régen is szörnyen görcsöltem peteéréskor is (genetika, anyának is ugyanez volt szülésig), szóval inkább szedem "feleslegesen"...
2013. dec. 22. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval most megint elkezdted szedni?
2013. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"1 hónapra abbahagytam"


Ne haragudj, de nem tudsz értelmezni 1 mondatot?

2013. dec. 22. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Már bocsi de, 1hónapRA: Lehet úgy is értelmezni, h pl. csak 1 hónapra hagyod abba valamilyen okok miatt,de majd elkezded szedni.1 hónapJA, akkor érthetőbb,h abba hagytad ténylegesen! A másik, h a válaszodban írtad h görcsölsz és inkább szeded "feleslegesen"... Lehet én vagyok érthetetlen de így értelmeztem, ne haragudj! Amúgy akkor: Ha nem tervezed újra szedni, akkor nincs gond de jobb lenne erről egy nőgyógyászt megkérdezni, mert lehetséges 1 évet kell várnod majd, h újra szedhesd az antibébit:)
2013. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15:11 már frusztrált is vagy, keress egy srácot, aki jól lerendez.
2013. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nem szedném jelenleg újra, akkor HÓNAPJÁT írtam volna.

1 hónapra hagytam abba = jelenleg újra szedem. Most ezen mit nem lehet értelmezni?


Nem vagyok frusztrált, de könyörgöm, egy egyszerű, érthető mondatot írtam le. Nem vagyok idióta, ha "hónapra", akkor nem "hónapját" akartam volna írni.

2013. dec. 22. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
De frusztrált vagy. Már benőtte a pókháló, igaz? :)
2013. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drága szívem, tegnap óta nem hiszem. De óriási nagy IQ-d ehet, ha ezzel töltöd a szabadidődet, hogy ki mikor szexelt :)))
2013. dec. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!