Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olcsó és jó fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó és jó fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Régebben a Belara fogamzásgátlót szedtem de fájt többször is a hasam tőle.Most kb 4-5 hónapja szünetet tartok.Most megint szeretnék gyógyszert szedni de valami másikat és olcsóbbat.Esetleg ötletek?Vélemények?Előre is köszönöm. :)

21/L


2013. dec. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nőgyógyásszal írass fel valamit, ő biztos többet tud mondani ráadásul az se biztos hogy szedhetsz újat mert még nem ürült ki a szervezetedből. meg az ilyen vény nélküli fogamzásgátlókat szerintem se szedd szívesen, elég komoly dolog a hormonháztartás, kell egy diagnózis, ami alapján meg lehet mondani, hogy neked mit ajánlott szedned.

erre pedig ne sajnáld a pénzt, ne feltétlen az legyen a döntő szempont, hogy te olcsót vegyél.

2013. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olcsón csak a régieket kapod meg... Rigevidon, Tri-regol, és társaik, amik még léteznek.


Ezekből 3 havi adag kerül annyiba, mint a maiakból 1 havi... viszont a maiakhoz képest brutális mennyiségű hormont tartalmaznak. Ezek mellett kötelező az éves labor, szemészeti szűrés, nőgyógyászati ellenőrzés!



Anno ezeket szedtük, kb ugyanazokkal a mellékhatásokkal, mint amilyenek a maiak...


Mindenképpen nőgyógyásztól kérdezz rá!

2013. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász,majd ő felir valamit,szólhatsz neki,hogy ha többfélét jónak lát,akkor az olcsóbb fajtát írja már fel.

Én tri regolt szedek,nincs mellékhatása,amikor teherbe akartam esni,3.hónapban összejött,szoptatás utántól megint azt szedek (összesen kb 15 éve).

vérvétel,rákszűrés kell majd.


Szemészeti szűrés minek kellene fogamzásgátlóhoz?

2013. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem küldtek (mint írtam), minden évben (20-25 éve), tri-regol mellett szemészetre is, sose mondta a doki, miért...


Most rákerestem, ezt találtam:


[link]

2013. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!