Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoldok erről? Megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoldok erről? Megfelelő volt?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk.Óvszerrel védekeztünk.Az első együtt létkor pont megjött a menstruációm,ez normális volt,mint szoktt 6napos.Aztán 1-1,5 hét múvla ismét lefeküdtünk,majd 1 hétre rá megint.Mindegyik alkalommal óvszerrel védekeztünk,de úgy,hogy mielött a párom elment volna kivette(persze az óvszer rajta volt).Utána megjött a menstruációm,az is normális volt 6 nap,most megint megvan,ismét normálisan.Amúgy a párom már nem volt szűz.

Így lehet valami baj?Mert nagyon stresszelem magam ezen.

Szombaton jött meg és ma van az utolsó napja a menstruációmnak.Háziorvosnál is voltam ma.


2013. dec. 20. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj! :)
2013. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézzük csak óvszert használtuk szex során és még dolog előtt ki is veszi. Amennyiben semennyit nincs benned óvszer nélkül a barátod, márpedig ha ennyire parázol, nyilván nincs, akkor mégis hogy a fenébe esnél már teherbe???

Ennyire nem kell ráparázni a terhességre, vagy aki ennyire ráparázik, az ne szexeljen!

Ha az aktus legelejétől használnátok az óvszert és természetesen előírásnak megfelelően, akkor sem lennél terhes, ha óvszerrel a micsodáján beléd élvezne.

2013. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én baromira nem értem mi a baj.

Minden klappol, mindent megteszel, minden OK és most félsz, hogy baj van?

2013. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tehat ovszerrel vedekeztetek, de amugy is kivette mielott elment, es azota 3x menstrualtal, meg a haziorvos is lecsekkolt, de azert a biztonsag kedveert megkerdezed a gyakorin is?

Te az a tipus vagy aki 3x visszamegy a lakasba megnezni, hogy elzarta-e a gazt, ugye?

2013. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem az a leányka vagy akinek tegnap válaszoltam? Mert ha igen akkor te soha többet ne szexelj inkább, ilyen aggodalmakkal. Ez egyáltalán nem természetes ...
2013. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád... Attól félsz hogy terhes lehetsz? Ha megjött nem lehetsz az...
2013. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen amint felállt neki már húzta is vel az óvszert!Egyébként 4éve él nemi életet a párom és,igen tudja a megfelelő használatát.

Háziorvosnál medencefájdalommal voltam.És ez kb2 hónapja volt.

Utolsó,igen én tipikus ilyen ember vagyok..

2013. dec. 20. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, így nem leszel terhes, kivéve, ha te vagy Szűz Mária.:) Amit kötve hiszek...:)

Ne parázz már ennyire!!!!!:)

2013. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nemhiszem,hogy nekem válaszoltál volna!

Köszönöm,ez igazán megnyugtató:)

2013. dec. 20. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nemhiszem,hogy nekem válaszoltál volna! "

Miért kinek válaszoltam volna?

Neked! Ugyanis a Biblia alapján Szűz Mária tudott úgy teherbe esni, hogy valójában igazából neki nem volt szexuális együttléte, viszont amennyiben valaki megfelelő módon védekezik, akkor sem tud teherbe esni. Tehát ha teljességgel megfelelően védekezel, akkor nem leszel terhes. Vagyis ahhoz csodának kéne történnie, hogy összejöjjön.

2013. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!