Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Találni fogok megfelelő méretet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találni fogok megfelelő méretet?

Figyelt kérdés
Hogy félreértés ne essék, 16-18 éves koromig még nem akarok szexelni. 14 éves fiú vagyok, 180 cm magas és a férfiasságom is gyorsan nő. Csak kíváncsiságból felpróbáltam egy 56-os óvszert és igen csak szorított. Pár centit nég biztosan fog nőni a péniszem, ezért kérdezem: Ha majd eljön az ideje, figok találni megfelelő méretű kondomot?
2013. aug. 20. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos.
2013. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hány centi?
2013. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem mértem le
2013. aug. 20. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden előre dobozolt darab kicsi széltében. dena.
2013. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
durex gold ;)
2013. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszíró, én is széltében éreztem szorosnak, bár nem tudom, hogy hosszra meddig kell takarnia.
2013. aug. 20. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már a makkodat letakarja és annak a tövében lezár, akkor lehet a farkad 50 cm is, védve leszel te és a partnered a nem kívánt terhességgel szemben. De.... nemi úton terjedő nyavaja megtámadhatja a dákód szárát ;)
2013. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!