Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal akkor szexeltunk, mikor a 7 napos szunet volt, es hetfo ota ujra szedem a gyogyszert. Egyes allitasok szerint ilyenkor is ved a tabletta, de a baratom szerint nem. Most ez igaz vagy nem? Ertelmes valaszokat koszonom, egyeni velemenyekre a nemi eletemrol nem vagyok kivancsi. 17/L

2013. dec. 17. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
oda van írva a gyógyszertájékoztatóra
2013. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs, átolvastam. Nem vagyok hülye.
2013. dec. 17. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, 13 L :D
2013. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7 napos szünet nem akkor van amikor menstruálsz?

és olyankor gumi nélkül nyomjátok?

amúgy véd

2013. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd a gyógyszer nevét, nem láttam még olyat, aminél ne lett volna feltüntetve ez az információ is. Max. ki kell olvasni a sorokból, utalnak rá, de fix, hogy ott van az.
2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4# koszonom az ertelmes valaszt. de, vedekeztunk, csak durexbol az extra safet vettuk, amibe a baratom semmit nem erzett sajnos, es bantott, hogy nem elegul ki. (korulbelul gumi felhuzasa utan 10perccel kokadni kezdett a szerszama)
2013. dec. 17. 22:27
 7/10 anonim válasza:
Véd. Akkor is ha épp nem kell szedned, de ha kell akkor rendesen szeded.
2013. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5: Lindynette.
2013. dec. 17. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nyertél! Ez a legtitokzatosabb tájékoztató, amit olvastam. Ott van az infó, amit kerestél, de nagyon elrejtették.


A lényeg: folyamatos és helyes szedés mellett véd a szünetben is. A folyamatos annyit tesz, hogy nem felejted el időben elkezdeni a következő levelet a 8. napon, illetve a következő hét első hetén sem hibázol (kihagyás, hányás, hasmenés), mert ellenkező esetben a szünetben sem véd.

2013. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
# 9 köszönöm! Én nem tudtam volna kibabrálni a szövegből ezt.
2013. dec. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!