Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki írja fel a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írja fel a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Február óta szedem. Amikor felírták volt vizsgálat, stb ahogy kell. Be is vált teljesen. Csakhogy eddig úgy tudtam, mindig a nőgyógyász írja fel, ezért mindig a szüleim hozták nekem, mert ők a fővárosban dolgoznak, én viszont nem járok oda be. Így nagyon sok időbe telne, és csak délelőtt van. Azóta viszont 18 lettem, meg szólt az orvos hogy csak nekem adná ki mostmár, mert én szedem... Szóval akkor most fel lehet íratni a háziorvossal (aki a gyerekorvos, mert még nem mentem át a felnőtthöz) aki itt van két utcára, vagy feltétlenül be kell mennem a nőgyógyászhoz? És ha fel lehet akkor csak úgy odamegyek, megmondom a gyógyszer nevét és ír egy receptet? Ja és még egy kérdés: meg fog vizsgálni, ha a nőgyógyászhoz kell menni? Mert ugye utoljára februárban vizsgált. Nem mintha félnék, csak elég macerás lenne most hirtelen ahhoz előkészülni...
2009. nov. 25. 09:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
az talán még nem, de a böllér úgy tudom igen:D
2010. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!