Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ez a mellemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a mellemmel?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek több mint 1 éve, barátommal múlt hónapban lefeküdtünk, nem bennem ment el, megjött a menzeszem is. Viszont az utóbbi 2 hétben a mellem megduzzadt néha fáj is.(nem hinném, hogy terhesség) Ez az ovuláció miatt lehet? 10 nap múlva kell megjönnie a havimnak. Csomót nem érzek benne, de néha beráncosodik és a mellbimbóm is behúzódik néha. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2013. dec. 16. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a fogamzasgatlo ugy mukodik, hogy elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy. ezert nem esel igazabol teherbe. szoval siman elofordulhat ilyen mellekhatas is, amit leirtal.
2013. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. Remélem tényleg csak foggátló hatása, holnap megyek dokihoz megnézi. Mellrák nem volt a családban meg 23 évesen bízom benne, hogy nem lehet semmi gond.
2013. dec. 16. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor én fogamzásgátlót szedtem borzasztóan fájt a mellem. először azt hittem, hogy csak meg fog jönni és azért. de aztán ez állandósult, borzasztóan feszített, megduzzadt, barátom is mondta, hogy nagyobbnak is tűnik. úgyhogy abbahagytam, mert nagy kellemetlen volt... szóval valszeg a tabitól van
2013. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neked is 1 év után jelentkezett? Mert én eddig ezt nem tapasztaltam, bár annyira nem is figyeltem az ikreket :)
2013. dec. 16. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez az ovuláció miatt lehet?"


Nincs ovulációd, az ég áldjon meg! Ahogy menstruációd sincs, csak megvonásos vérzésed! A tabletta kikapcsolja a természetes ciklusodat!


Minek szeded azt a szart, ha azt se tudod, hogy hogy működik?

2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. nem, én nekem a 2-3. hónapban már elő jött. úgyhogy gyorsan abba is hagytam
2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te meg miért vagy egyszerre ilyen agresszív? :) Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!