Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini,de ez meg nekem is új és hihetetlen info volt!

Viszonylag új kapcsolatban élek és a minap a párommal szeretkeztünk,(gumi nélkül)s annyira jó volt,hogy amikor már érezte,hogy "baj"lehet kivette és állítólag elszorította,így a végeredmény "felszívodott"?!

Hát én még ilyenről nm hallottam,bár tény,hogy bennem nm ment el es az ágyon sem maradt nyoma.

Ti hallottatok már ilyenről?


2013. dec. 15. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszapréselődik a herékbe ilyenkor, illetve el sem tud indulni. Férfiorgazmus késleltetésének egyik bevett módszere amúgy.
2013. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt ne szó szerint értsd. Kellemetlenséget okozott magának, így az erekció elmúlt. Ez viszont hosszú távon impotenciához vezethet.
2013. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ez tényleg új info volt számomra!

Köszönöm a segìtségeteket!:-)

2013. dec. 15. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!