Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Követekező doboz fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követekező doboz fogamzásgátlót hogy lehet a legegyszerűbben feliratni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni a fogigátlót, hamarosan elfogy így szügségem lesz egy újabb adagra. Na most az a probléma hogy már külföldön vagyok, ausztriába a párommal. Mindketten dolgozunk, kocsija csak neki van így hétközben amikor személyesen betudnék menni a dokihoz nem kivitelezhető egyenlőre. Telefonon fel lehet iratni a kövi három havit ha már eleve szedem és jo is meg minden? Azt az orvost akarom majd hívni aki eleve felírta már, ha vizsgálat nem szügséges akkor csak fel írja nem? 😕

Máskülönben nem tudom h oldjam meg, abba hagyni emiatt nem akarnám.

(A jövőben majd itteni dokival fogom iratattni természetesen mivel itt tervezünk maradni, de most még az elején ez nehézkes lenne mivel a német tudásom sem tul jo még)



ma 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kivancsi lennek!
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Amíg ezt leírtad, fel is hívhattad volna az orvosodat, hogy megtudd
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom de utálok telefonálni, fel fogom természetesen csak előtte mondom utána kérdezek h mire számítsak. Ez nem nagy bűn sztem 🤔
ma 11:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja meg még egy kérdés, bocsi h tudatlan vagyok, de még nem hívogattam nődokikat. Akkor hívjam amikor rendelési ideje van (ami egy nap, pár óra) vagy hétköznapokon bármikor hívhatoak?
ma 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Dugni van eszed, de minden máshoz nincs. Istenem...


Rendelési időben. Amúgy neg ha van email, akkor kérd abban.

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha ennyire felháborít téged h a kibasz*tt gyakori kérdéseken kérdseket mertem feltenni akkor egyszerűbb lett volna ha nem is válaszolsz. Vagy ha igen az első mondatodat hanyagolva. Sosem fogom megérteni h egy idegennel aki semmit sem ártott neked miért kell alpárian beszélni. De te tudod 😌
ma 12:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Az email jo ötlet, ezért jár a köszönöm természetesen ❤
ma 12:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szaporodok egyenlőre emiatt ne fájjon a fejed. És elgondolkodtató h vajon olyan modorral ahogy te kommunikálsz mennyi ész tartozhat hozzád. Ha tippelnem kéne, nem sok
ma 12:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Hozzád nem sok. Félsz telefonálni, nem tudod hogy működik egy recept kérés. És te vagy az új generáció. De a telefont el nem engeded.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem félek telefonálni csak nem szeretek de attól függetlenül telefonálok ha kell. Istenem, te nagyon ki vagy most akadva. Próbálj megnyugodni. Nem sok közünk van egymáshoz és nem is lesz, szval nem értem miért vagy ugy kétségbe esve. Nem magyarországon rontom a levegőt, ahogy a generációm nagy része sem, az megmarad a kiégett, dühtől alig látó, besavanyodott kis generációdnak 😇

(Tisztelet a kivételnek aki nem olyan idegbeteg mint a kedves kommentelő aki nem bírja túltenni magát a posztomon)

ma 12:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!