Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Követekező doboz fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követekező doboz fogamzásgátlót hogy lehet a legegyszerűbben feliratni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni a fogigátlót, hamarosan elfogy így szügségem lesz egy újabb adagra. Na most az a probléma hogy már külföldön vagyok, ausztriába a párommal. Mindketten dolgozunk, kocsija csak neki van így hétközben amikor személyesen betudnék menni a dokihoz nem kivitelezhető egyenlőre. Telefonon fel lehet iratni a kövi három havit ha már eleve szedem és jo is meg minden? Azt az orvost akarom majd hívni aki eleve felírta már, ha vizsgálat nem szügséges akkor csak fel írja nem? 😕

Máskülönben nem tudom h oldjam meg, abba hagyni emiatt nem akarnám.

(A jövőben majd itteni dokival fogom iratattni természetesen mivel itt tervezünk maradni, de most még az elején ez nehézkes lenne mivel a német tudásom sem tul jo még)



ma 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oh és igen, ha nem tudunk valamit utána kérdezünk h a jövőben tudjuk. Így működik a tanulás, az információ szerzés. Sajnálom h nem ugy jöttem ki édesanyámból h a világ összes információja belém volt kódolva 😥
ma 12:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha fel is írja az otthoni orvosod, kint valószínűleg az a gyógyszer nincsen, szóval hogy szeretnéd kiváltani??

Én is kint élek, ugyan úgy el kellett menni itteni orvoshoz, vizsgálatok, majd felírt egy gyógyszert.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
2-3 hetente szoktunk haza menni hétvégére, bemegyek a gyógyszertárba és kikérem. Szerencsére amit szedek az itt is kapható amugy.
ma 12:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!