Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hívjam fel a Doktor Urat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam fel a Doktor Urat szerintetek?

Figyelt kérdés

Az van hogy elfelejtettem bevenni egy szem fogamzásgátlót ( most következik a tablettamentes nap) 12óránál több telt el ,de másnap bevettem mindkettőt. A betegtájékoztató ezt írta. Most jönne a tablettamentes hét ma ,de én úgy döntöttem ,hogy nem tartok szünetet hanem folytatom tovább.

Így lesz vérzésem?

Jól döntöttem szerintetek?

Elég régóta szedem,sosem felejtettem még el. Reggel beszéljek az orvossal?

Lehet baj?



2013. dec. 9. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélj vele ,ő ismer és ért hozzá(d) meg a tabihoz

ártani nem árt

2013. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké,vagy menjek el személyesen?

Nem fogom őt zavarni?

2013. dec. 9. 21:27
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
azért kapja állambácsitól a fizetését vagy épp tőled (ha magán) a fizetségét, h ilyesmit ne vegyen "zavarásnak" !
2013. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Milyen fogamzásgátlót szedsz? Tanulmányozd át rendesen a betegtájékoztatót, hogy mit ír ilyen esetekre. Rendben van hogy beszedted az elmaradt tablettát, de ha letelt a 12 óra, akkor adott ciklusban már nem vagy védett szerintem, kiegészítő fogamzásgátlás javasolt. Legalábbis én így emlékszem az általam szedett tabletta utasításaira (évekkel ezelőtt). Lehet hogy a tied más.

Különben miért nem tartod a tablettamentes hetet? Így nem fog megjönni a vérzésed. Általában ezért szokták továbbszedni, hogy a vérzés ne jöjjön meg (pl. utazás miatt).

2013. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!