Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek amikor visszamegye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amikor visszamegyek a vérvételi eredménnyemmel mondjam a doktor úrnak h írjon fel másik gyógyszert?

Figyelt kérdés

Még nem kezdtem el szedni, de ez rohadt drága 5000ft(Gestomix) vagy nekem sok?

Vagy ált.ba ennyibe kerül egy fog.gátló?


2009. aug. 17. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Van jóval olcsóbb is, de ezt az orvosoddal kell megbeszélned, hogy nem lehetne-e azt felíratni, mert neked nem biztos, hogy belefér az az 5000 Ft három havonta.
2009. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Yadine 7000valamennyi 3havonta :S Általában 3havonta növekedik az ára is....szóval az is nagyon jó... de felírathatsz mást is..tőled függ, hogy melyiket választod.
2009. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Melyikek olcsóbbak?

2009. aug. 17. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem ahhoz hogy ne olyan legyen a hormonszinted mint egy tenyésztyúknak ahhoz érdemes drágább gyógyszert választani. amelyik olcsó az azért olcsó mert elavult korszerűtlen magas hormontartalmú. ilyen pl a triregol(emellett több olyan esetről is tudok aki teherbe esett a rendes szedése mellett) vagy a cypromix. 5000 ftot 3 havonta ki lehet bírni, az enyém 8000... inkább választok drágábbat de kevesebb hormonnal mint olyat amilyet anyám is szedett fiatal korában és ki kellett venni miatta fél máját és pajzsmirigyét mert tönkretette. nem ezen kell sprórolni, az egészségedről van szó.
2009. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm!:)
2009. aug. 17. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
a triregol egy tök jó gyógyszer, nagyon kevesen esnek mellette teherbe. azonkívül mellékhatásokat is nagyon ritkán produkál, azilyen 8-9ezer ftos csuda alacsony hormontartalmú gyógyszereknek sokkal több mellékhatásuk van. ésha picit is másképp szeded nagyon megnöveled az esélyét annak h teherbe esel.
2009. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. aug. 17. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 5000 az olcsónak számít. Ennél csak drágábbak vannak. Ami 10 vagy több éve forgalomban van, azokat megkapod 2-3000 ft-ért, magas hormontartalommal.

Én személy szerint a 3. féle alacsony hormontartalmút szedem csillagászati összegért (6000, 7500, 7000) és kicsinálnak a mellékhatások...

2009. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor befogom a számat xD
2009. aug. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!