Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap vásárolni voltunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vásárolni voltunk egy nagyáruházban, és a pénztárak után, ott áll egy srác és ilyen kérdőíveket töltetett ki vásárlókkal. Szemeztünk egy jó darabig, mosolygott Ő is és én is. Arra gondoltam hogy visszamegyek, és megkérdezem a nevét. Vagy?

Figyelt kérdés

Szóval vagy megkérdezem a nevét, vagy a kezébe adok egy cetlit az msn címemmel.

Jó ötlet?:) vagy esetleg más ötlet?:)


2010. okt. 7. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy próbát megér, ha mást nem is lehet, hogy egy jó barátot nyersz vele.

23/L

2010. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nos, aki mer, az nyer. Veszíteni valód nincsen, maximum nem vesz fel MSN-re, vagy nem mondja meg a nevét! :)


A telefonszám szerintem egyébként "egyértelműbb". Bár lehet, hogy én vagyok régi vágású? :D Ezt most azért mondtam, mert szerintem az MSN-re való feltétel nem feltétlenül jelenit, hogy akar valamit. Viszont ha egy Férfi telefont ragad egy ilyen eset után, az már annál inkább.


De javítsatok ki, ha tévedek! :)


24/L

2010. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet konzervativ vagyok de nem a pasinak kellett volna kezdeményezni?Én nem tettem lépést soha senki felé max elértem hogy tegyen az kit kiszemeltem
2010. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telefonszámot add!

Az msn személytelen, nem hiszem hogy jó ötlet!

Ha bejössz neki úgy is fel fog hívni ha meg nem akkor meg amúgy is felesleges erőlködni!

2010. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát, mindent bele =D Én hasonló helyzetben vagyok, csak nem kérdőívezős sráccal. Soha nem mernék ilyesmit tenni, és valószínűleg ezért nem is lesz belőle soha semmi, mert mi van, ha barátnője van, vagy ha tolakodásnak veszi?

Úgyhogy én maradok annál, hogy minden reggel köszönök a srácnak és mosolygok...

De neked sok sikert, majd írd le hogy sikerült, kíváncsi lennék =D

2010. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok, én msn címet adnék a helyedben, mert az kevésbé rámenős, és bár személytelenebb, de éppen ezért fesztelenebb is, mint 1 telefonhívás. Az sms pedig még személytelenebb, mint 1 msn beszélgetés =) Plusz ha mindkettőtöknek van lehetősége rá, akkor msn-en is lehet rendesen beszélgetni és nem irogatni, ha oda juttok =)
2010. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vuuuk ***** válasza:
100%

Vagy csak mielőtt bármit is teszel, menjél oda újra, vegyél valamit és menjél el a srác mellett! ha kérdőívezik és akar valamit, akkor úgyis megállít, hogy nem töltenéd-e ki a kérdőívet!

Ha meg nem, akkor Te kérdezd meg hogy kitöltheted-e a kérdőívet!

Arra úgyis kell írni sokszor e-mail címet, vagy tel.számot.

Ha kell, akkor már meg is tudta mind a kettőt és ha akar akkor megkeress!

Egy srácnka kell az hogy lássa, hogy felkeltette egy lány érdeklődését, de azt ő neki kell meghódítani.

Egy férfinek kell az hogy "levadásszon"... ha tálcán adod magad, az nem jó!

Szóval hozd a tudtára, hogy tetszik neked, de ne nyomulj!

Ha meg nem kell ilyesmit írni a kédőívre, akkor meg várd meg amíg elkéri a számod vagy valami... ha nem akkor visszamész megint venni valamit a bnőddel meg ilyesmi...

(Lehet hogy elsőre bizonytalan azért nem fog leszólítani)...

De semmikép se kínáld magad tálcán!


25/F

2010. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!