Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél, hogy visszamegyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél, hogy visszamegyek az exemhez. Mit tegyek, hogy ne gondolja ezt?

Figyelt kérdés

2 év és 2 hónap után (igaz, hogy szerelmes voltam) kiléptem egy kapcsolatból. 3 hónappal később összejöttem a mostani párommal. Attól fél, hogy visszamegyek a régi barátomhoz, mert 1-1 mappában találok róla 1-1 képet amit eddig még nem töröltem ki. (2 év alatt sok közös emlék és emléktárgy, fénykép meg főleg, összegyűlik ezeket nem lehet egyik napról a másikra kidobni). Szerelmes vagyok a páromba, de ha véletlenül meglát az exemről egy képet a neten (egy fotós ismerősünk szokta a fényképeit feltölteni egy fotós oldalra, azokat böngészem néha) akkor már kiakad és hisztizik, hogy azért nézegetem az ő képét (100képből kb 6 képen van rajta) mert még mindig belé vagyok szerelmes és ővele csak a pénze miatt vagyok. Másfél hónapja vagyunk együtt.

18/l


2009. jún. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem,hogy ha szerelmes voltál a volt

párodba,miért hagytad ott?

2009. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hazudott, meglopott (kb 150 Ezret lopott el tőlünk) és kétszer megütött. Minden nap veszekedtünk, és a szex sem volt jó vele. Ennek ellenére szerettem. :(
2009. jún. 22. 13:39
 3/6 anonim válasza:

szerintem mutasd meg a jelenlegi parodnak hogy csak ot szereted , mindennel jobban ...

mutasd meg neki , bizonyitsd be , hogy tobbe nem erdekel az exed

probald meg akkor bongeszni azokat az oldalakat ahol az exed van amikor a jelenlegi parod nincs othon ..

ne beszelgess , ne veszekedj az exeddel , mert abbol is kovetkeztethet arra , hogy mg szereted ...

elegitsd ki a jelenlegi parodat minden teren ...

remelem hasznosak voltak ezek az otltek ....

majd ha valami meg eszembe jut , valami fontos dolog akkor leirom

2009. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ha netan belepsz az ojan oldalra ahol az exed van es a parod ot van a szobaban , melleted vagy akar csak othon van mindig lepj ki .. es ez azt jelentheti , hogy nem erdekel teged az exed

elozo voltam ..(19 lany)

2009. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Mondd el neki,h mennyire szereted,és azt is amit

ide írtál miért hagytad ott az exed.Tudja meg hogy milyen

ember és ezért sem akarsz visszamenni hozzá.

2009. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy miért hagytam ott az exem. Tudja, hogy mennyire szerelmes vagyok belé. Tudja, hogy nagyon jó vele a szex (minden nap, naponta 2x vagy 3x is akár).

ha képeket nézek akkor sem az exemre vagyok kíváncsi, hanem pl. az ismink volt külföldön és azokat a képeket felrakta a netre, de nem rakat külön mappába a régi képektől és 1-1 képen ott volt az exem. De olyan hogy van rólam is kép, kutyámról is, barátaimról is..aztán jön 1 amin az exem..megint 10-20 amin a barátaim vagy én vagyunk.. és megint jön 1 legfeljebb 2 ahol az exem van. (A képek nincsenek időrendi sorrendbe!)

2009. jún. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!