Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

A következő menstruációtok ugyanakkor jött meg? Egyéb?

1,5 évig szedtem.


2013. dec. 6. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg 45 napos ciklusaim voltak, a foggátlótól heállt 26 napra. Két évig szedtem. Mikor abbahagytam folyamatosan hosszabbodtak a ciklusaim, 4 hónap után beállt 42 napra, és úgy is maradt
2013. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
nekem szerencsére előtte sem volt gond a ciklusommal.
2013. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor sok év után először hagytam abba, teljesen felborult a ciklusom. Idén megint tartottam pár hónap szünetet, és majdnem napra pontos volt. Ki érti ezt? :)

Viszont mindig megfigyeltem, hogy gyógyszer nélkül rövidebb, gyengébb és kevésbé fájdalmas a menstruációm.

2013. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, mindenkinél ilyen, nagy megfigyelő vagy......
2013. dec. 7. 15:44
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
kérdező, nem igazán, mert én pl pont h a gyógyszer idején nem görcsöltem annyit, kevésbé szenvedtem.
2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 3-as is pont ezt írta... -.- És ez MINDENKINÉL így van amúgy..
2013. dec. 7. 16:00
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

bocsánat, volt ott egy plusz nem. Naszal, akkor nekifutok még egyszer.:)

Tehát én volt, h sokkal jobban szenvedtem a gyógyszer mellett.

Ami azelőtt sosem fordult elő velem, volt h fel sem tudtam kelni, úgy görcsöltem két-három alkalmanta.

Szal még egyszer nem feltétlen, és nekem pl nem volt utána rendszertelen a ciklusom sem.

2013. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont nem így van mindenkinél. Legjobb barátnőm rettentő sokat szenvedett, miután abbahagyta, sokkal durvább görcsei lettek, ezért kezdte ismét szedni.

Viszont ha szerinted mindenkinél ugyanúgy van / kell lennie, akkor minek kérdezted?!

Egyébként szívesen a választ.

2013. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Közel 4 évig szedtem, azóta 3x jött meg 28-30 napra. A hátam pattanásos lett. A tabi alatt szokott rövidebb lenni a ciklus és enyhíti az alhasi görcsöket. Nekem tabi előtt rendszertelen volt, 8 napig is tartott és iszonyatosan görcsöltem, tabi szedés alatt 3-5 napra csökkent és nem fájt a hasam. Mióta abbahagytam újra görcsölök.
2014. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!