Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Reziát hogyan kell szedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reziát hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy mikor kell elkezdeni szedni, tehát az első tabit mikor vegyem be? Aznap mikor megjön? Nagyon régóta nem szedem, és a doki konkrétan kitessékelt a rendelőből, mert sokan voltak, nem tudtam megkérdezni. Köszi a válaszokat előre is!
2013. dec. 5. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a betegtájékoztatót? Nem azért teszik bele a dobozba, hogy hamarabb megteljen otthon a szemetes.
2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Tényleg? Én azt hittem azért, hogy ne lötyögjön a gyógyszer.

2013. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen kis mókamesterek vannak itt! Képzeljétek, elolvastam többször is és nem kaptam választ.
2013. dec. 5. 17:22
 4/7 anonim válasza:
Amikor megjön az első nap kezded egy adott időpontban amit te választassz magadnak mert azt az időpontot nagyjából tartanod kell minden szemnél, az elsővel kezd és folyamatosan haladj szóval ne csinálj olyat h egyszer az egyik sarokból máskor a másikból
2013. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok, h van még kérdésed írj üzit, én is azt szedem! :)
2013. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad a betegtájékozatót, akkor ezzel a résszel hogyhogy nem találkoztál?

"

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

A Rezia filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Rezia filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia."

Szerintem elég világosan fogalmaztak.

2013. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Köszönöm szépen a választ. :) A többit tudom, csak erre nem emlékeztem, hogy a leges legelsőt mikor kell bevenni. (Tényleg nem találtam a betegtájékoztatón, meg amúgy is, ez egy ilyen oldal, ahol kérdezni lehet, akkor meg miért ne tenném?)

2013. dec. 5. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!