Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem akkor is szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem akkor is szedni ha nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a kerdesem az lenne hogy elkezdhetem e szedni a tablettat akkor is ha nem jott meg 2 evig szedtem, orvosi javaslatra, mertrendszertelen volt a mensim. szepen megjott tole minden honapban. abbahagytam a szedest 3 honapja es azota nem jott meg. voltam orvosnal, azt mondta varjak amig megjon es folytassam a gyogyszert... de azota sincs semmi... terhes nem vagyok. a tabit viszont szeretnem szedni... szerintetek elkezdhetem igy hogy.nem jott meg?
2013. dec. 1. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, nyilván azért írja a tájékoztató is, hogy a mensi első napján. Várd ki, kénytelen leszel, máskülönben semmi értelme, a szervezeted így fogja tudni rendszeresre beállítani a mensit, nem véletlen kell akkor beszedni
2013. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, jobban jársz, ha inkább most kivizsgáltatod, hogy miért nem működik a ciklusod, mint akkor veszíts majd éveket, ha gyereket szeretnél.


A fogamzásgátló NEM TESZI RENDBE A CIKLUST! Gyógyszer mellett nem működik menstruációs ciklus, csak megvonásos vérzés van. Elfedi az alapproblémát.


Amúgy gyógyszerrel (Norcolut, Provera) meg lehet hozni a vérzést, hogy elkezdhesd a fogamzásátlót, de ha rám hallgatsz, kivizsgáltatod magad és inkább védekezel óvszerrel.

2013. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A második hozzászóló nagyon jót mondott. Nekem is rendszertelen volt azért kaptam. Abbahagytam, nem jött meg, akárcsak Neked. Elmentem orvoshoz, és nekem ő mondta, hogy kezdjem el így is szedni. Annyi, hogy az első hónapban mindenképp alkalmazzunk kiegészítő védekezést. Az első levél után meg is jött rendesen.
2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!