Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem szedni a tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem szedni a tablettát?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni a tablettát. Megjött a menstruációm tegnap este, csak még nem olyan nagyon erős. Görcsöl a hasam is, meg azért már kell betét is. Csak nem tudom, hogy nem kellene-e megvárnom azt, hogy erősebb legyen? Azért most venném be, mert ugye mindig ugyanabban az időpontban kell bevenni, és most tűnik a legideálisabbnak.
2013. nov. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Felőlem vegyed. : D Én 7kor szoktam.
2013. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEm az a kérdés, hogy ebben az időpontban elkezdhetem.e szedni, ne nézz kérlek hülyének. A kérdés az volt, hogy megvárjam-e, hogy erősebb legyen?
2013. nov. 5. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

A tájékoztató még mindig nem tüzelési segédlet.

Rá van írva, hogy aznap kell elkezdeni, amikor megjön a havid, vagyis tegnap.

Legalábbis az a legbiztosabb. Egyébként igen, már elkezdheted szedni, de egy hónapig ne csináljátok gumi nélkül.

2013. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap kérlek rózsaszín volt csak a folyásom, ezért aznap aztán tutira nem kellett volna bevennem, főleg, hogy kb. éjfélkor mentem ki pisilni, és úgy vettem észre, hogy egy nagyon picit rózsaszín árnyalatú a papír, ezért gondoltam, hogy na, ma megjön
2013. nov. 5. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy a betájékoztató szerinte maximum 1 hétig kell gumi... Ha már arra hivatkozol.
2013. nov. 5. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérhetsz.

És nálam az éjfél már nem a tegnap este kategória, hanem éjszaka, de mindegy.

Egyébként ahogy a TÁJÉKOZTATÓBAN le van írva, a menstruáció ideje alatt kell beszedned.

2013. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, onnan alakít ki védelmet, de a legtöbb orvos is egy hónapot mond, hogy azért az biztosabb, mint az egy hét, de hát végül is ti tudjátok, hogy kockáztattok-e.
2013. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!