Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek most akkor meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor meg fog jönni vagy ez rossz jel? (Esemény utáni tabletta)

Figyelt kérdés

Holnap lesz két hete, hogy kiszakadt a gumi.4 órán belül vettem be Escapelle tabletátt, aminek semmilyen mellékhatását nem észleltem. Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi.Ma ( 10perce ) pisilés után volt pár csepp világos (élénk?) piros/barnás vérzés.Nem szoktam barnázni előtte, ált. reggel mikor felkelek már meg van, előtte nap pedig semmi.

Nagyom félek, mert azóta elég erős folyásom is volt.

Görcsölök és a derekam is fáj.. Mit gondoltok?


2013. dec. 2. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, Édesem, ha elolvastad volna a használati utasítást, akkor tudnád, h ott figyelmeztetnek arról, h összezavarodhat a hormonháztartásod és késhet... És ez MELLÉKHATÁS!
2013. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj egy negatívat, és akkor megnyugszol.

Remélem a két hét többi részében már jól sikerült a védekezés, ugye?

2013. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy késhet tőle.. nem is ez volt a gondom, mert máskor is van, hogy 1-2napot késik.

Egyébként az elmúlt 2 hétben nem volt gond a védekezéssel.Gumival csináltuk, de nem bennem élvezett el és egyszer sem szakadt ki. Ma reggelre megjött, ha elmúlt egyből irtatok fel fogamzásgátlót.

Köszi a válaszokat!

2013. dec. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!