Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fogamzásgátló tabletta szedése milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Tehát hogyha nem megyek el nőgyógyászhoz, és ő nem ír ki nekem semmilyen fajta tablettát, hanem csak én úgy elkezdek szedni egy fajtát, akkor az milyen következményekkel jár?
2011. aug. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem esel teherbe
2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mellékhatásai lehetnek, ha nem megfelelőt szedsz.

Alapvetően ezért jó, ha elmész nőgyógyászhoz. Ahogy semmilyen gyógyszert nem szedünk be, orvos nélkül, így a fogamzásgátló miatt is érdemes elmenni a doktorhoz!

2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Én is úgy szedtem.Nem lett semmi bajom.Szerintem érdemes olyat szedni,amit sokan mások...vagy ami barátnőidnek bevált,és hasonló alkatúak,mint te vagy.
2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért is nem mész el a dokihoz? hasonló alkat az nem érdekes, számítanak betegségek, hajlamok is. Menj el feliratni!
2011. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát olvasd el a betegtájékoztatót. Az összes szépséges mellékhatás kijöhet. Bár akkor is kijöhet, ha doki rja fel. Csak úgy nagyobb az esélye.

Meg hát kivizsgálás nélkül...lehet, hogy nem is szabadna szedned.

Jó nagy hülye vagy, ha így kezded el...

2011. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem így akarom elkezdeni, elfogok menni, már meg van az időpont, csak ez most úgy érdekel, mert vannak olyan ismerőseim, akik nem mentek el orvoshoz és szedik, és nincs semmi bajuk..
2011. aug. 8. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ők szerencsések. Megnyugodtam, hogy te nem csinálsz ilyen butaságot :-)
2011. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!