Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire rossz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a lindynette20 tabletta?

Figyelt kérdés
alig ovlastam róla pozitív tapasztalatot, félek elkezdeni szedni, pedig ezt írta fek a doki :(
2008. okt. 12. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is emiatt partam tőle, most az első levél végét szedem már, szal nemrég kezdtem és nekem annyi a problémám, hogy amióta szedem vérezgetek, de azt mondják ez az első levélnél még elfogadható. Ezenkívül durván vannak hangulatingadozásaim de egyéb mellékhatás még nem jött ki. Szal amúgy nekem még nem sok gondom van vele (kivéve ezt a közti vérzést)
2008. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik érzékenyebben reagálnak fogamzásgátló tablettákra, de amit olvasol, annak a legnagyobb része hiszti. Én nem ismerek senkit, akinek baja lett volna a lindynette20-tól, vagy akármelyik másik gyógyszertől, pedig rengetegen szednek fogamzásgátlót az ismerőseim közül! Én is lindynette20-at szedek, az első hónapban ha csúnyán néztek rám, elsírtam magam, meg néha fájt picit a fejem, de ezen kívül semmiféle mellékhatást nem éreztem, és már ezek is teljesen elmúltak. Sőt, a görcsöket is megszüntette.

Tényleg előfordulhat olyan, hogy csökkenti a nemi vágyat egy gyógyszer, de sztem ez a leírt esetek 10%- ban lehet tényleg a gyógyszertől. Én úgy érzem, az esetek többségében a "van mire fogni" elv áll fent.

Nyugodtan kezdd el szedni a gyógyszert, legyél tájékozott, hogy mikor kell mindenképpen abbahagyni. Az enyhébb tünetek pedig maradéktalanul el fognak múlni egy-két hónap alatt. Nyugi. :)

2008. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!