Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdjek aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz 2 hete, hogy lefeküdtem a barátommal, kb peteérés idején.Nem engedtem, hogy bennem menjen el.

Szedek fogamzásgátlót már 1 éve, az erős görcseimre, de eddig nem volt párom, ez volt az első alkalom, hogy gumi nélkül történt a dolog.

Ma kellene megjönnie, de semmi ilyenkor már szoktam érezni, hogy görcsölgetek enyhén, most nem.

Aggódjak, vagy csak a stressz miatt nem érzek semmit?



2013. nov. 27. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha parázol akkor csak késni fog.

Volt olyan ismerősöm akinek 1hetet késett mert annyira izgult...


Amúgy ha rendszeresen szeded a tablettát akkor nem kell félned

2013. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

ha terhes lennél akkor már hányások is lettek volna 2 hét alatt


utána nézhetnél,hogy hogy lesz a gyerek egyáltalán


ez az első és ideges vagy,emiatt késhet,bár a fogamzásgátló az bekalibrálja szóval meg kell jönnie

2013. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen szeded nem valószínű!

Csak rá vagy parázva azért nem jön meg!

Egy tipp: egy nagy kád forró vízbeni fürdés segít azon,hogy hamarabb vérezz! Szokás akkor is alkalmazni ha szeretnél variálni a vérzés időpontján. Igaz nem mindenkinél hatásos a variálás de valószínű a rendes napon elősegíti!

2013. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát a múlt havi adagból 1 nappal később vettem be az utolsó szemet. De utána megjött szóval nem hiszem, hogy ez bezavarhat vagy a fene tudja. Még várok.

2013. nov. 27. 12:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 hét után nem hiszem hogy van hányás...az kicsit korai szerintem. Emberre válogatja, de utánaolvastam és általában 4-5. hétben kezdődnek a hányásos dolgok.
2013. nov. 27. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

"kb peteérés idején"


Már nem azért, de ha fogamzásgátlót szedsz, NINCS PETEÉRÉSED! Semmikor! Pont azt akadályozza meg.

Hogy szedheted, ha még ennyit se tudsz?

2013. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló mellett is van, aki teherbe esik, akkor neki sincs peteérése?!
2013. nov. 27. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Egek, ezt a logikát.


Ha hibázol a szedéssel, kihányod, kihagyod, kifosod, akkor igen, bekövetkezhet rendkívüli peteérés a hormonszint leesése miatt, s így igen, valóban, létrejöhet terhesség.


De normál állapotban, NINCS. Nincs olyan, hogy "peteérés idején voltunk együtt", mert ha jól szeded és a szervezeted se bolondul meg, akkor nincs peteérésed, de legalábbis NEM TUDSZ RÓLA.


Ha fogamzásgátló mellett is lenne rendszeresen peteérés (ami nincs), akkor NEM csak a középidőben kihagyott tablettákból lehetne baj.

2013. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!