Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló melett is oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló melett is oda kell figyelni, ha a gyógyszer szedésével nincsen semmi baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül féléve szedek fogamzásgátlót (soha nem volt hányás,hasmenés és nem szedtem más gyógyszert,és mindegyiket bevettem minden nap ugyanabban az időben) arra lennék kíváncsi,hogy lehet e baj,hogy rendszeresen belém élvez a párom?mert sok olyasmit olvastam,hogy gyógyszer melett is megszakításos módszert alkalmaznak,mert nem biztonságos,ezzel kapcsolatba kinek mi a tapasztalata?
2013. nov. 24. 20:37
 1/1 anonim válasza:

Ha csak nem szedsz mellette antibiotikumot, vagy bármi mást ami gyengítené, semmi gondod nem lesz belőle. A hatásfoka kíváló, messze a legjobb.


Tehát ne aggódj.

Megszakításnak nincs értelme. Ha nem hat a gyógyszer, akkor megszakítással is lehet terhes az ember. Ha meg hat, akkor meg felesleges.


A lényeg: Mindig nézd meg milyen gyógyszert ír fel az orvos, mit veszel, mit szedsz be mellette. De csak ennyi.

2013. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!