Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül bekaptam 2 fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül bekaptam 2 fogamzásgátló tablettát Fiú vagyok. Lesz valami bajom? Tovább.

Figyelt kérdés

Fejfájásra vettem be egyet 2 órával ezelőtt most pedig mégegyet mert nem múlt, aztán most látom hogy az a nővéremnek volt kikészítve.

Elég furcsán érzem magam. Orvos?



2013. okt. 5. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cickód fog nőni
2013. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
62%
Hogy lehet valaki olyan sötét, hogy nem tudja mit vesz be?
2013. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet előbb jön meg a mensid.
2013. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
sztem igyál sok folyadékot és hánytasd meg magad de ha nem akkor se lesz semmi bajod
2013. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
már érzem
2013. okt. 5. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan aki 2 db fogamzásgátlót szed be fiú létére az ne szóljon már be...
2013. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát,gyógyszerészét.
2013. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igazából csak kaptál egy kis hormon löketet ennyitől még nem lesz bajod de ha sokáig csinálsz ilyet tényleg cickód nő, legközelebb legyél figyelmesebb egy kicsit.
2013. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na ne, tényleg csöcs nőhet a fogamzásgátlótól ? És rendes, olyan mint egy nőnek?
2013. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"hogy az a nővéremnek volt kikészítve"


KAMU!

Miért kellene a fogamzásgátlót "kikészíteni" (kivenni a levélből), ráadásul egyszerre két szemet, amikor egyesével kell szedni?

2013. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!