Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély hogy baj legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély hogy baj legyen?

Figyelt kérdés
olvastam itt a kérdéseket,és kb nálunk is ugyanaz a helyzet,mint 1 másik kérdésben. tehát mi is csütörtökön szeretkeztünk a párommal gumi nélkül. nem élvezett belém! de biztonság kedvéért bevettem egy postinor2-es tablettát 12 órára meg a másikat,ahogy az utasitásban van. Aztán vasárnap is szeretkeztünk,és akkor megtörtént,hogy váratlanül belémélvezett. Nagyon megijedtünk,és kedden megint bevettem 1 postinor2-es tablettát,és 12 órára meg a másikat. tehát 72 órán belül voltunk. Szerintetek mekkora az esélye hogy terhes legyek? :(
2009. nov. 19. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

50%

Vagy terhes vagy, vagy nem...

De ennyi tabletta után...

-250%

2009. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
-250% mire?
2009. nov. 19. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
a terhességre nem sok, de azért tesztelj majd 2 hét múlva. de nem értem hogy ha már egyszer szexeltél védekezés nélkül mert ugye a megszakítás nem az, és bevettél egy 72 órásat akkor vajon mi a kutyaf@száért nem védekeztél már utána rendesen??? mennyit költöttél esemény utánira? és mennyi egy doboz óvszer ára? meg tudod mennyi hormont nyomtál magadba 1 hét alatt? simán esélyes hogy elkezdessz vérezni és nem fog elállni, rohadt nagy felelőtlenség amit csináltál, nem csak egy kis hormonzavar lehet a következménye egy sürgősséginek hanem nagyon komoly baj is. arról nem is beszélve hogy ettől függetlenül még terhes is lehetsz.
2009. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! Kellemes abortuszt, mert megérdemled!
2009. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az utólsó hozzászólónak. kösz a biztatást. Kretén!
2009. nov. 19. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy terhes, de miért élvezett beléd, és mi az, h váratlanul??? 2x ekkorát hibázni?????
2009. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah,és a párom aznap már csinálta egyszer magának délután 2 körül, ha ez segit valamit...
2009. nov. 19. 23:19
 8/11 A kérdező kommentje:
És most nagyon fáj a hasam is,mint mikor meg kell jönnie,de az imént voltam wc-n és még semmi. Lehet gyógyszertől van?
2009. nov. 19. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
nem számit, h a párod csinálta-e magának, vagy nem. ne aggódj. 2 hét múlva teszt, meg mindenféleképpen orvos.
2009. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Helló! Nem leszel terhes, biztos vagyok benne. Az esemény utáni megszakítás után nem kellett volna. Itt mindenki okoskodik az esemény utániról, de megszakításos védekezés esetében többet árt, mint használ. Terhes nem leszel, de ha rosszul érzed magad menj orvoshoz, mert a rosszullét a tablettától lesz. Remélem minden rendben lesz :)
2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!