Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez megfelelő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezgageza111 kérdése:

Ez megfelelő védekezés?

Figyelt kérdés

Ha egyszerre használok:

óvszert, megszakításos módszert, spermacitot, plusz nézem az ovulációs tesztet, és a ciklusomat figyelemmel kísérem, azzal megtettem mindent, hogy megfelelően védekezzek?



2013. nov. 21. 08:54
 1/9 menta34 ***** válasza:
100%
és ne csináljátok punciba! akkor jó lesz! :D
2013. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég a gumi is.
2013. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez már túlzás, amit csinálsz.

Nem tudom, hogy ilyen stresszes, agyonparázott módszerrel, helyzetben hogy lehet élvezni a szexet?

Én amióta nemi életet élek, egy időben fogamzásgátlót szedtem egy másik időben pedig óvszerrel védekeztem, jelenleg is egyébként azzal. És egyetlen egyszer voltam terhes, amikor is terveztük, letettem a fogamzásgátlót és még utána is 7 hónap kellett, hogy összejöjjön.

Egész egyszerűen túlparázod!

Ha megfelelően használjátok a gumit, akkor a gumi egymagában is elég, nem kell se megszakítani, sem ovulációs tesztekre feleslegesen költeni, sem semmi.

2013. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem védekeztünk így... gumival csináltuk. És ne aggódj, élvezem, bár ez már igazán magánügy. Csak csináltuk úgy is, hogy csak megszakítással. És utóbbi már elég para. Mikor az egyik barátom mondta, hogy ő így akar védekezni (amiket fent felsoroltam), én is azt gondoltam, hogy túlparázza és hülyeség, és nekem is az volt a gondolatom, hogy így hogy tudja élvezni a szexet? De ha végiggondolod, legalább ő biztosra megy.
2013. nov. 21. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:

a spermaci az spermicid


óvszer is elég

2013. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De ha végiggondolod, legalább ő biztosra megy."

Szerintem az, hogy egy védekezési módszert használok, de azt úgy, ahogy elő van írva, szerintem az is elég biztosra menő mód. Pláne, hogy 11 év alatt csak tervezetten jött össze babám, "véletlenül" egy sem.:)

2013. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja, és azért kezdtem "védekezési lázba", mert utoljára megszakítással csináltuk, és késik a menstruációm... Meg olyan is volt, hogy kiszakadt a gumi. Szóval azért vannak rizikók. És azért kérdezek, mert kíváncsi vagyok, hogy ez szerintetek túlzás vagy reális dolog... Mert először én is túlzásnak éreztem, de azért van is benne valami.


Köszi a javítást!

2013. nov. 21. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás.
2013. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tevetke ***** válasza:

Túl van parázva. Mellesleg, ha a gumi kiszakad, akkor sem garancia, hogy a spermicid vagy az összes többi tényező megvéd a terhességtől...

Utólag meg már felesleges okosnak lenni, nem kellene a megszakítással kísérletezgetni és akkor most nem kéne ennyire ráparázni...

2013. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!