Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig fog kelleni a kiegészít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog kelleni a kiegészítő védekezés, ha egyáltalán kell?!

Figyelt kérdés

ebben a hónapban kezdtem el szedni egy fogamzásgátló tablettát(28 szemes) és az első héten(tehát az első sor 3szeme, és a negyedik sor első szeménél) hasmenés/hányás virusom volt.. ha elkezdem a második levelet,kell még a kiegészítő védekezés?

ui. a betegtájékoztató meg van,de nem igazán tudom felfogni


2013. nov. 18. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Második levéltől szerintem már nem kell. Ha elkaptad te is a jó öreg hányásos-hasmenéses vírust akkor biztos kaptál rá valami erős gyógyszert. Ha nagyon félsz, akkor a második levél első hetében még védekezzetek óvszerrel. De nem igazán hiszem hogy szükség lenne rá. De most még azért védekezzetek óvszerrel.
2013. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából én nem értem, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz ahol a sorokat össze-vissza kell szedni. A legtöbbet hülyegyerek biztosra csinálták és az 1.-es sorszámtól indítva sorban kell szedni a végéig. (vagy napok vannak rajta, hogy kedden kezded, akkor a k betű és így tovább)


De egyébként ahogy első írja. Második levéltől egész biztosan nem lesz gond ha rendesen szeded.


Egyébként ha bevetted és x órán belül kijön belőled (hányás, hasmenés), akkor pótolni kell a betegtájékoztató szerint. Ha viszont ezt elég gyakran műveled, akkor nem igazán éri meg. Akkor akár úgyis veheted, hogy szeded de minek, így tekinteted a második levelet az első levélnek. De erről a nőgyógyászod vagy a gyógyszerész biztos többet tud mondani.

2013. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

jaj, nem összevissza szedem:D csak ott voltam beteg annál a 4szemnél

2013. nov. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!