Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit használjak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit használjak?

Figyelt kérdés

Hétvégén történik meg barátnőm és én köztem. Mindketten 17 évesek vagyunk másfél éve vagyunk együtt.Természetesen védekezni fogunk gumival. De mivel még nem használtam nem tudom melyik a jó. Barátaim hámrat ajánlottak:


-Durex Love

-Durex Ultra Thin

-Lifestyles SKYN


Megtudnátok mondani melyiket érdemes? Tapasztalatokat,érveket várok egyaránt fiúktól és lányoktól!:) Köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 18. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Durex Ultra Thin-t rögtön kilövöm, mert nem érzed benne jobban a dolgot és könnyebben szakad, mert vékonyabb. A Lifestyles-t sose szerettem, szóval Durex Love ezek közü.
2013. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*lemeradt egy L, plusz hozzátenném, hogy lehet maradi vagyok, de a legmegbízhatóbb szerintem a Durex Classic, én mindig azt használom! ja és 24F
2013. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi Lidlibe vesszük, mert jobban megéri. :D Sokat szexelünk, de semmi baj nincs vele. :D Csináltuk már mindegyikkel,ami csak ki van találva, soha nem szakadt ki egyik sem.
2013. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos értem, még gondolkozok rajta ahogy a tapasztalatokat olvasom:)
2013. nov. 18. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Durex Love az átlag méretnél egy kicsit bővebb 56 mm-es, míg a többi 52-es.
2013. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a love ot ajánlom teljesen jó nincs vele baj és abból 4db ot kapsz annyiért mint más durexból csak 3 mat. Persze így is kb 700ft. Későbbiekben ha már sokszor csináljátok ajánlom vateárról eperke boltját ott 20db van 2000ft körül durexből és nem hamis már vagy 40 et használtam belőle nagyon jók.
2013. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Lifestyles bejött, és a Masculan-ból a fehér dobozos (10 db-os).
2013. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En a Lifestyles-ra szavazok. Nekunk az valt be. Durex nagyon szoritott
2013. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Razer007 válasza:
[link] én ezt ajánlom, én is ezt használom. sose szakadt még, és nekem is ezt ajánlották. próbáltam mást is, de ez vált be a legjobban.
2013. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!