Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti Mennyi idő után nem használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Mennyi idő után nem használtatok gumit a fogamzásgátló mellé?

Figyelt kérdés
Az enyém betegtájékoztatója azt írja, hogy ha a menstruáció első napján szedem be, azonnal véd. De mondjuk ez így elég meglepő, vagy nem tudom... Az orvosom semmit nem mondott erre vonatkozólag. Tehát elvileg ha holnap lefeküdnék a barátommal már nem lehetnék terhes? Olyan furcsának hangzik, mert azt hittem van valami hatóideje...
2013. nov. 5. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, elvileg egy hét a minimum, de a biztos egy hónapot megvárnám.
2013. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en mar a 7. szemnel szexeltem gumi nelkul es semmi nem lett belole.:) szerintem nem kell aggodni. de ha felos vagy, es nem kockaztatsz akkor tenyleg vard meg az elso level veget. a pecsetelo verzes elmulasaig meg hasznaljatok gumit.
2013. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9 nap után csináltuk először gumi nélkül. Szedtem már gyógyszert, ugyan ilyet, szóval tudtam mi a helyzet vele. Igaz, ekkor még kivette mielőtt elment, 2 hét után csináltuk rendesen. Nem lett baj. Várd meg míg teljesen elmúlik a vérzés, barnázás, és utána már lehet. Addig úgy sem fekszel le vele gondolom míg maszatolsz. :)
2013. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!