Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen gumit használjak először?

Milyen gumit használjak először?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy nem rendelkezek valami nagy szerszámmal. 10-12 centi. Milyen gumi lenne rá a megfelelő?

Vagy mit tegyek hogy nagyobb legyen? Kétségbe vagyok esve. Jövő pénteken fekszünk le elsőnek a barátnőmmel. Ő is én és is még szüzek vagyunk. Mind a 2 en 17 évesek vagyunk. Hasznos válaszokat kérek. :(


2011. ápr. 10. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz h 10-12centi az én barátomnak 17volt és kib*szottul fájt... ez miatt ne aggodj amugy patikába szerintem vedd és egyből kapsz rá választ h milyen a jó
2011. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Minek ahhoz patikába menni? Bemész a legközelebbi drogériába, veszel egy márkásabb óvszert, és azt húzod fel. Legfeljebb nem görgeted végig és kész.
2011. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a patikai lehetőség kizárva. Rossmann van a környéken. :/ Ott milyet? :/ Melyik a legkissebb? :/
2011. ápr. 10. 15:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemis a görgetéssel van a baj hanem hogy nem feszül rajta.. Már próbáltam egy durexxel.. Haver adta hogy próbáljam fel.. De nem feszül.. :/
2011. ápr. 10. 15:20
 5/9 anonim válasza:
jajj tiszta ari, vagy hogy így parázol :$ :D tényleg :D Na rákerestem neked, és ezt találtam http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_.. a második oldalt nézegesd inkább ott ahogy láttam több infó van :D
2011. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rájuk van írva hátul a névleges átmérő mm ben minél kisebb legyen 52az sztem már jó neked a liofestyles ultra thin az olyan asszem
2011. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A masculannak van egy fajtája ami elég rövid,piros csík van a dobozon,a pontos nevét sajna nemtudom:S
2011. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
téligumit hólánccal
2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy pár darabom itthon amivel nem lenne gond.

Egyik fajta a Lifestyle snugger fit, másik pedig a Durex Close fit

2011. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!