Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne tennem? Ki tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
17 éves múltam, és gyereket várok, szeretnék abortuszra menni, de ahhoz szülői beleegyezés kell, anyám viszont nem enged. akkor hogy vetethetném el.
2009. nov. 18. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szüld meg és add örökbe:)
2009. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DEHOGYIS!
2009. nov. 18. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha anyád nem enged abortuszra akkor végülis mit gondol ő mit kellene tegyél?
2009. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát pedig ha nem akarod megtartani de anyukád nem akar elvinni abortuszra amiben egyébként egyet értek vele hisz nem tehet róla az a kis ártatlan élet.és annyi pár van akinek nem lehet babája és örökbefogadnák.
2009. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szülői engedély nélkül akkor biztos nem lehet? örökbe nem tudnám adni...
2009. nov. 18. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
ha örökbe nem akarod adni, de az anyukád nem enged el abortuszra akkor más megoldás nincs fel neveled és együtt élsz a gondolattal, hogy leány anya lettél. sokan vannak így és még is megvannak. ja és anyukáddal gondolom a kapcsolatod nem volt jó, hogy tudtál volna beszélni a védekezésről. most viseld a következményét.
2009. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha anyukád nem akarja, hogy abortuszra menj, azt sem akarja, hogy örökbe add. Van lehetőségetek felnevelni a gyereket? Nézd, beszélj vele még egyszer. Szülői beleegyezés nélkül nem fog menni. Ha anyukáddal nem tudod megbeszélni, akkor talán apukádnak ha elmondod, majd ő beszél vele, és kitaláljátok, hogy mi a legjobb megoldás. Kívánom a helyes döntést!
2009. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 évesen szerintem nem lenne túl szerencsés gyereket vállalni, számolnod kell azzal, hogy egy gyerek nem kis felelősség, ha meg is tartod, ne teherként nézz rá, valamint mindig a lehető legjobbat kellene neki nyújtanod. Mindenképp meg kell ezt beszélned a szüleiddel, mérlegelnetek kell a dolgokat. Ha nem szeretnéd megtartani, és a szüleid is gondolnak azért a jövődre, akkor szerintem bele fognak menni...
2009. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
apámmal nem tartom a kapcsolatot, anyám meg túl vallásos ahhoz, hogy belemenjen. nincsennek "kiskapuk"?:S esetleg nagyszülő?
2009. nov. 19. 21:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit írtál azok után azt tudom tanácsolni, hogy beszélj az orvossal illetve a gyámhivatallal, talán együtt sikerül megoldást találni.
2009. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!