Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabi 2szer hatásos 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabi 2szer hatásos 1 hónapban?

Figyelt kérdés
aktus közbe kiszakadt 1szer a gumi, azt orvosoltuk 72órással, és most megint megtörtént, de nem tudjuk hogy, ha 2szer használunk 72órásat 1 hónapon belül, akkor működni fog e a dolog. Gyors válaszokat várok, köszi

2013. nov. 16. 12:13
 1/7 BlackSword ***** válasza:
Ti nem vagytok normálisak... Inkább szedj fogamzásgátlót, mert ez így nagyon nem egészséges...
2013. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Felíratni úgyis orvossal kell, nem? Vagy vannak már vény nélkül kapható tabik is?
2013. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom, nem direkt akartam így, elhiheted...
2013. nov. 16. 12:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, orvossal kell kiíratni, és majd megyek is, csak azért jobb lenne már most tudni, hogy hatásos lessz e
2013. nov. 16. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te egy idióta vagy. Mivel úgyis fel kell íratni, miért nem az orvostól kérdezed? Egyébként én úgy olvastam hogy fél évente egy 72 órás amit "tolerál" a szervezet. Szedj fogamzásgátlót!
2013. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már ne haragudj, de ha jó vagy egy kicsit is szövegértésből, akkor oda van írva, hogy megyek orvoshoz, de hogy ne idegeskedjek addig, jobb lenne tudni hogy akkor most mivan. Egyébként szedni fogok
2013. nov. 16. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél éven belül csak 1x írhat orvos.Nem is csoda,mivel akkora hormon adagot tartalmaz hogy akár fél évig rendszertelenné válik a menstruációd.Ha bevennél mégegyet,azzal a meddőségedet kockáztatnád és épp ezért nem írja ki a doki.
2013. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!