Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal szexeltünk óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szexeltünk óvszer nélkül és tabit sem szedek. Nem élvezett belém! Az lehetséges, hogy előváladék került a hüvelyembe? Már 2 hete nem jött meg!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmi hallod, most kezdesz aggódni? Két hete késik, de eddig gondoltad, nincs baj? 2 hét után jut eszedbe, hogy esetleg terhes is lehetsz?

Amúgy persze, lehetsz terhes, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, tehát attól is teherbe lehet esni.

De ezt az oldalon kb. minden nap 3-szor megkérdezik, mert a sok hülye (bocsánat, de erre nem tudok mit mondani) védekezés nélkül szexel össze-vissza, "velem úgysem történhet meg" alapon.

De legalább legközelebb megtanulsz védekezni....Remélem.

Amúgy vegyél a gyógyszertárban / DM-ben / Rossmann-ban egy terhességi tesztet, olvasd el a használati útmutatót, aztán ennyi. Ha pozitív, akkor kezdhetsz nagyon nagyon aggódni, akkor menj el nődokihoz, aki 100%-osan meg tudja állapítani, hogy tényleg terhes vagy-e vagy csak a teszt szórakozik. Ha negatív, fellélegezhetsz, mert valószínűleg nem vagy terhes, és csak késik a menzeszed. De tévedhet is a teszt, szóval ajánlatos többet csinálni.

Hány éves vagy egyébként?

2009. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni a kérdésemre. Egyébként meg NEM 14 éves vagyok.

Máskor is volt már, h. késett a havim, és nem "csak" 2 hetet.

A bukóknak csak annyit, hogy ha nem ismerek valakit, sőt azt sem tudom hány éves, akkor nem hordom el mindennek. Szerintem itt Ti vagytok a műveletlen tizenévesek. A bunkóságnak is van határa.

2009. nov. 18. 18:49
 13/16 anonim ***** válasza:

14 évesen meg minek szexelsz te jó ég!? Apád helyében akkor pofont b*sznék le neked hogy beszakadna a fal:D Őszintén sajnállak kislány,mert mire nanyi idős leszel mint én,csak egy kiégett,hülye p*csa leszel,akinek se jövője,se élete. Tanulj inkább,művelődj,alapozd meg az életed,és akkor majd felelős nőként tudsz dönteni olyan ügyekben,amelyek messze meghaladják a jelenlegi felfogóképességedet.


21/F

2009. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hahaha, nem vok műveletlen tizenéves :D mégis mit vártál, nem szedsz gyogyszert, nem használsz gumit, tehát sehogyse védekezel, és akkor garantáljuk neked, h nem leszel terhes? cica, ez nem igy megy :D
2009. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A 17:55-ös 21/F-nak üzenem, először tanulj meg olvasni, aztán küldd a kommenteket. Bunkó! Kihangsúlyoztam, h. NEEEM 14 éves vagyok! Nem gondoltam volna, h. ide ilyen felfogó képességüek is írnak. Am. meg nem csak akkor késhet a havi, ha terhes vagy, hanem van számos oka. És van annyi eszem huszonéves létemre, h. voltam dokihoz!
2009. nov. 21. 10:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?;)
2021. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!